*
Najświeższe informacje z gór. Warunki narciarskie, stoki, cenniki, dojazd, mapy. Tylko w MM! Dodane 2013-01-07 09.55 , komentarzy 1

Korbielów - Pilsko. Wyciągi, stoki, warunki, kamery, noclegi

zobacz na mapie 49.5408058166504,19.3246078491211

Najwyżej położony w Polsce ośrodek narciarski, prawie alpejskie warunki i pewność, że jest śnieg. Takie jest majestatyczne Pilsko. Warunki śniegowe, ceny, noclegi, dojazd, kamera on-line.
Korbielów to miejscowość leżąca w Beskidzie Żywieckim, 23 km od Żywca, u stóp najwyższych gór tego regionu: Babiej Góry i Pilska. Korbielów to bezwzględnie jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów narciarskich w kraju. Sezon narciarski rozpoczyna się tu w listopadzie i trwa zwykle do końca marca, a na Hali Miziowej i kopule szczytowej Pilska nierzadko do pierwszych dni maja. W miesiącach letnich region zaprasza na malownicze szlaki turystyczne biegnące szczytami gór przez rezerwaty przyrody Pilsko, Rysianka i Romanka. Pod szczytem Pilska jeden z najwiekszych gókisch hoteli. Trasy naprawdę dla każdego. I w sumie niedaleko. Na terenie ON "PILSKO" zlokalizowane są trzy stacje GOPR, a także punkty gastronomiczne, szkoły narciarskie i snowboardowe oraz ski serwisy.

Atuty ośrodka:

Gwarancja śniegu, spora infrastruktura gastronomiczna i noclegowa - również na stokach! Dobry dojazd z Katowic oraz połączenie tras z wyciągami. Przepięknie widoki na Tatry i Babią Górę, blikość granicy ze Słowacją, dostateczna przepustowość i różnorodność tras. Ponadto znajduje sie tutaj najwyżej w Polsce położona trasa do narciarstwa biegowego.

Ośrodek w liczbach:

Wyciągi krzesełkowe - 1
Wyciągi orczykowe - 8

Warunki śniegowe

Podgląd on-line

Dojazd z Katowic


Najdłuższa trasa:4300 m
Długość wszystkich tras:18,400 m
Parking:500 samochodów
Cena karnetu 1-dniowego:65 zł
Kontakt telefoniczny: (033) 863 40 68
więcej:


Jak na narty, to tylko z portalem MMSilesia.pl!

Ośrodki narciarskie, wyciągi, trasy, interaktywne mapy, fotografie, cenniki, dojazd, recenzje, opisy, komentarze, kamery on-line

X

Miejsce
w rankingu
Marcin Nowak

Założyciel i pierwszy kierownik portalu mmsilesia.pl, dziennikarz, bloger, wielki zwolennik mediów internetowych. Trener online w Mediach Regionalnych, współautor nowej wersji serwisu regiopedia.pl Autor wielu programów telewizyjnych w telewizji TVS i przewodników po Śląsku, geograf i zabrzanin. Obecnie mieszka w Bytomiu Obecnie Menadżer serwisów internetowych Polskapresse i kierownik naszemiasto.pl w woj. śląskim Pozdrawiam MM-kowiczów!

Komentarze

nichooja Gość
~nichooja
ale burdel 2013-01-23 20.01

ja pierdolę

Dodaj swój komentarz: