*
Zobacz cennik i godziny otwarcia lodowiska Jantor w Katowicach Dodane 2008-12-23 12.45 , komentarzy 0

Lodowisko dla Ciebie: Katowice Jantor

zobacz na mapie 50.2454071044922,19.0816421508789

Szczegóły funkcjonowania lodowiska Jantor w Katowicach. Zobacz kiedy można poślizgać się na łyżwach na lodowisku Naprzodu Janów.

Lodowisko Jantor w Katowicach jest jednym z najnowocześniejszych lodowisk na Śląsku. To właśnie w Janowie swoje spotkania rozgrywa drużyna Ekstraklasy Hokeja, Naprzód Janów. Ślizgawka znajduje się w hali, ale ogólnodostępna jest tylko dwie godziny dziennie. Niestety na lodowisku nie znajduje się wypożyczalnia łyżew.

Rodzaj biletuCena biletu
normalny (godz.)5 zł
ulgowy (godz.)3 zł

Dużym plusem jest fakt, że nie trzeba wchodzić na ślizgawkę o określonej godzinie. Cena naliczana jest dopiero przy wyjściu. Na lodowisku nie ma ograniczeń ilości osób.
- Na początku sezonu regularnie pojawia się ok. 30-40 osbób, natomiast w pełni sezonu jest ich nawet 300, ale nie robi to nikomu problemu - powiedział Eugeniusz Sornek, kierownik obiektu.

Godziny otwarciaPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Ndz.
17.15 - 19.00

Pola oznaczone tym kolorem oznaczają, że lodowisko jest ogólnodostępne*

X

Miejsce
w rankingu
Przemysław Styrna

Od dzieciństwa kocham sport, szczególnie piłkę nożną:) Kibic Manchesteru United i FC Barcelony - całkowicie odmienne style gry, które można oglądać w nieskończoność. -------------------------------------------------- W MMSilesia zajmuję się działem sportowym - relacje ze spotkań piłki nożnej i innych wydarzeń na Śląsku. Dziennikarz powinien interesować się wszystkim, a jeżeli ktoś interesuje się wszystkim, to tak jakby nie interesował się niczym:D -------------------------------------------------- Absolwent klasy dziennikarskiej III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie. Obecnie student Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, kierunek: stosunki międzynarodowe. -------------------------------------------------- W razie pytań lub problemów pisz lub dzwoń: e-mail: przemyslaw.styrna@mmsilesia.pl tel.: 606286813 --------------------------------------------------- "Wymagajcie od siebie, nawet jeśli inni od was nie wymagają"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: