*
Ferie kulturalne czy sportowe? Wybierz coś dla siebie Dodane 2009-01-25 11.18 , komentarzy 7

Zimowe ferie czas zacząć. Co można robić w Katowicach?

26 stycznia rozpoczynają się zimowe ferie dla uczniów z województwa śląskiego. Zobacz, co ciekawego przygotowały na ten okres miejskie placówki kulturalne i sportowe.

Ferie zimowe w województwie śląskim potrwają do 8 lutego. Uczniowie, zmęczeni trudami szkolnej codzienności, myślą już zapewne o błogim lenistwie, my jednak polecamy ofertę placówek kulturalnych i klubów sportowych. W Katowicach jest z czego wybierać.

Lubisz sport? Podczas ferii będzie możliwość zagrania w gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka), ale także badmintona czy tenisa stołowego. Można również sprawdzić się w wspinaczce czy nawet ratownictwie przedmedycznym, a także pojeździć na łyżwach czy popływać na basenie. Takie atrakcje zapewniają kluby sportowe. Katowicki Klub Jeździecki zaprasza z kolei na przejażdżki bryczką i kuligiem, a w ofercie MOSiR-u wiele miejsca poświęcono sztukom walki.Wiele atrakcji na okres zimowych ferii przygotowały również katowickie domy kultury. Będzie możliwość pomajsterkowania i poeksperymentowania. Dzięki MDK Koszutka będzie można zwiedzić Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Katowicach, a z MDK Ligota wyruszyć na wyprawę do zespołu pałacowo - parkowego w Koszęcinie oraz do kopalni Guido. Domy kultury zachęcają również do udziału w balach, turniejach i konkursach.

Równie bogatą ofertę mają w programie pozostałe miejskie placówki kulturalne. Szczegóły poniżej.

Ferie w Katowicach? Zobacz, co ciekawego mają w ofercie placówki kulturalno - sportowe:
Nie spędasz ferii w miejscu zamieszkania? Wyjeżdżasz w góry? Koniecznie sprawdź serwis narciarski w MM. Stoki, cenniki, opisy tras - tylko u nas!


Jak na narty, to tylko z portalem MMSilesia.pl!

Ośrodki narciarskie, wyciągi, trasy, interaktywne mapy, fotografie, cenniki, dojazd, recenzje, opisy, komentarze, kamery on-line

X

Miejsce
w rankingu
Witold Stech

For more info please visit: http://witoldstech.wix.com/witoldstech Pozdrawiam serdecznie

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Rodzic Gość
~Rodzic
Niedbalstwo twórcy artykułu 2012-01-26 20.58

Linki się nie otwierają, nie ma żadnej korzyści z tej strony. Czy nie ma żadnych atrakcji dla dzieci w czasie ferii?

Czytelnik Gość
~Czytelnik
Przeważnie niedbały jest artykuł, ale... 2012-01-26 23.35

... ale tym razem to czytelnik dał d.!
Wklepałeś pewnie w gógle "ferie w kato" albo coś podobnego i nie raczysz nawet zerknąć na datę art! A takiś dokładny! Lepiej uważaj jak będziesz dziecko szykował na ferie, bo jak zrobisz to tak jak przy czytaniu tekstu to dziecko do diabła zamiast na obóz poślesz.

anti-łobuz Gość
~anti-łobuz
na drugim zdjęciu 2012-01-27 06.19

wyraźnie widać jak dwa lobuzy pastwią sie nad małym szczylem, osoba po lewej nawet komurką robi zdjęcia po to żeby na fejsiku umieścić.

DLACZEGO POBITO TEGO MAŁEGO CZŁOWIEKA ???

agresja wśrud dziewcząt przebiera ogromne rozmiary !!

M. Gość
~M.
^ 2012-01-27 12.57

co ty pie-szysz!?

anti-łobuz Gość
~anti-łobuz
a niby co widzisz na zdjenciu powyzej ??? 2012-01-27 19.20

??

M. Gość
~M.
^ 2012-01-27 22.15

na pewno widzę więcej możliwości tej sytuacji niż ty, bo ty widzisz tylko to jedno co zobaczyłeś i nic więcej nie chcesz widzieć.
A na zdjenciu to nie wiem co widzę, chyba nic.

master-czif Gość
~master-czif
ja tam widze 2012-01-27 22.28

sexual harrasment, two girls are bullying young boy. photos will be probably used as a leverage on this little poor bastard, both monstrous girls are pleased with this situation....

o w morde trohe pojehałem, poniosuo mnie....

to przez te przygody w pedałbudzie...

zdjencie jest fajne.

Dodaj swój komentarz: