*
Nie mieli sobie równych w "Debilnej piosence" Dodane 2009-01-26 18.09 , komentarzy 2

Chłopcy z kabaretu Noł Nejm znów najlepsi [Wideo]

Zaśpiewali o smerfach w wersji satanistycznej i wygrali. Kabaret "Noł Nejm" ze Śląska bezapelacyjnie najlepszy w Międzynarodowym Przeglądzie Piosenki Debilnej.

Przegląd był częścią V Kabaretowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek 2009.

- Grupa w składzie Rafał Soliński, Marek Żyła, Damian Wodecki, zajęła w nim I miejsce za wykonanie satanistycznej, ale nie tracącej nic z uroku oryginału - wersji piosenki o Smerfach. Ponadto otrzymali również Nagrodę Dziennikarzy i Publiczności za swawolną wersję pieśni "O mój rozmarynie" - informuje MM-kę Monika Wacławska, menadżerka kabaretu.

Czytaj również: Eye of The Sztajger" - Kabaret NOŁ NEJM prezentuje nowy teledysk! [Wideo]

Jakby tego było mało w konkursie Potyczek Kabaretowych zajęli miejsce trzecie (razem z Kabaretem "To Za Duże Słowo"), wykonując program "Amerykański Sen", który miał premierę 04.04.2008 w Fundacji Elekrowni Rybnik. Przy tym programie współpracowali z Andrzejem Talkowskim - twórcą kabaretu "Kuzyni" i artystą krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. - Program w założeniu jest o Ameryce, czyli o Polsce - wyjaśnia Wacławska.

Czytaj Również: Wisła przyciągnęła wszystkich za "półdarmo"

Miło nam poinformować, że chłopaki z Noł Nejm najprawdopodobniej odwiedzą nas na urodzinach na poziomie -320 w kopalni Guido. Oprócz kabareciarzy zaprezentują się również fotografowie ze Śląska, plastycy oraz zespoły muzyczne i DJ-e. Już niebawem wiecej szczegółów.

X

Miejsce
w rankingu
Marcin Nowak

Założyciel i pierwszy kierownik portalu mmsilesia.pl, dziennikarz, bloger, wielki zwolennik mediów internetowych. Trener online w Mediach Regionalnych, współautor nowej wersji serwisu regiopedia.pl Autor wielu programów telewizyjnych w telewizji TVS i przewodników po Śląsku, geograf i zabrzanin. Obecnie mieszka w Bytomiu Obecnie Menadżer serwisów internetowych Polskapresse i kierownik naszemiasto.pl w woj. śląskim Pozdrawiam MM-kowiczów!

Komentarze

1984 1984
Nooooo! 2009-01-27 11.46

Mocni jesteście! :D

mparusz mparusz
rewelka 2009-01-30 22.53

Piosenka O mój rozmarynie została przerobiona na piosenkę o .- przypalaniu ;) Refren brzmiał - "zaciąąąągnę się"
Byłem na Wrocku i glosowałem na nich - Noł nejm poza konkurencją!

Dodaj swój komentarz: