*
W wyniku zdarzenia 2 osoby zgineły 3 trafiły do szpitala Dodane 2009-05-12 11.00 , komentarzy 3

Śmiertelny wypadek między Miasteczkiem Śląskim a Kaletami

Dzisiaj zaraz o godzinie 5:30 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze wojewódzkiej 908, łączącej Tarnowskie Góry z Częstochową. Zderzyły się dwa samochody osobowe.


- Dzisiaj o godzinie 5:30 na drodze wojewódzkiej numer 908 doszło do zderzenia samochodu Audi A4 z jadącym z naprzeciwka Seatem Leon. Na łuku drogi Audi kierowca Audi wpadając w poślizg stracił panowanie na pojazdem - mówi MM Silesii Wojciech Dolata zastępca Naczelnika Ruchu Drogowego z KMP w Tarnowskich Górach. -  W wyniku zderzenia śmierć ponieśli 40 letni kierowca Audi i 38 letni pasażer. Dodatkowo pozostali 2 pasażerowie Audi i kierowca Seata z obrażeniami trafili do szpitala - dodaje Dolata.

Zobacz również: Śmiertelny wypadek w Rudzie Śląskiej - Chebziu

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w okolicach Bibieli, czyli na odcinku pomiędzy Miasteczkiem Śląskim a Kaletami. Na chwile obecną policjanci nie są w stanie określić dokładnych przyczyn wypadku. Prawdopodobnie jak relacjonowali świadkowie, tuż przed łukiem kierowca Audi kończył manewr wyprzedzania, gdyż Seat uderzył w jego bok.

Około 6.50 droga została całkowicie zamknięta przez policję dla ruchu drogowego, na conajmniej 3 godziny. Pojazdy jadące w kierunku Tarnowskich Gór kierowane są przez centrum Kalet, a następnie na Tworóg.

Godzina 12:00 - nie ma utrudnień w ruchu i droga jest przejezdna

X

Miejsce
w rankingu
Łukasz Skop

Jestem Ślązakiem i kocham Śląsk, dlatego bardzo zależy mi na tym, by żyło się tutaj dobrze. Lubię obserwować świat i niestety często dostrzegam wiele problemów jakie stają przed ludźmi. Tak prywatnie to studiuję ekonomię i piszę pracę magisterską. Interesuje się gospodarką, inwestycjami, architekturą, fotografią, historią oraz problemami społecznymi naszego regionu.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

WoB WoB
Błędy... 2009-05-12 14.35

Na chwile obecną policjanci nie są w stanie określić dokładnych !!!Krzeczyn!!!! wypadku. Prawdopodobnie jak relacjonowali !!!!światkowie!!!!, tuż przed łukiem kierowca[...]

Łukasz Skop Łukasz Skop
to prawda 2009-05-12 15.12

Do mojej notki dodano kilka informacji w wielkim, jak widać pośpiechu. Szkoda!

Marcin Nowak Marcin Nowak
Dzięki i przepraszam za zajście 2009-05-12 19.49

wyjaśnię sprawę. Mam nadzieje, że to chochlik a nie moderator :)

Dodaj swój komentarz: