*
Od 2 do 14 lutego pociągi będą miały zmieniony rozkład jazdy Dodane 2010-01-28 08.55 , komentarzy 2

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów na trasie Gliwice - Katowice

Na początku lutego na trasie Gliwice-Katowice zostanie wprowadzony tymczasowy rozkład jazdy. Związane jest to prawdopodobnie z robotami torowymi i sieciowymi.

Część pociągów osobowych zostanie odwołanych w tych dniach 2-14 lutego, niektóre będą miały godziny odjazdów oraz czas przejazdu. Część pojedzie trasą objazdową przez Bytom (głównie TLK). Zmienią się też godziny odjazdów poszczególnych połączeń.

 

Szczegółowych informacji należy szukać w:

  • serwisie ze zmianami tymczasowymi dla kolei na stronie: przewozyregionalne.pl/zmiany/ (miejmy nadzieję, że zostały tam wprowadzone wszystkie zmiany - i że strona będzie systematycznie aktualizowana).
  • aktualnościach Śląskiego Zakładu Przewozów Regionalnych: przewozyregionalne.pl (tutaj jeszcze informacji nie umieszczono).

Prosimy o zapoznanie się zmianami rozkładu przed planowanymi podróżami w tych dniach (im bliżej dnia ze zmianami tym więcej informacji będzie dostępnych). Żeby skomunikować ze sobą poszczególne połączenia wprowadzono niewielkie zmiany w godzinach odjazdów pociągów.


Ważną informacją jest honorowanie wszystkich biletów wydanych na pociągi Regio (dawne osobowe) w pociągach InterRegio w dniach 2-14 lutego 2010. Warto też zapamiętać, że na trasie Gliwice-Katowice-Jaworzno Szczakowa od stycznia, w pociągach InterRegio są ważne bilety strefowe (miesięczne) oraz odcinkowe (jednorazowe i okresowe). Szczegóły w portalu mmsilesia.pl.

 

 

X

Miejsce
w rankingu
Adam Dziura

adas :) taki jeden z Gór Tarnowskich ;) Bazgra na http://adas.jogger.pl oraz http://kolej.wikidot.com

Komentarze

Ahorcado Ahorcado
Mam nadzieję, że ktoś w końcu zrobi porządek w tym burdelu 2010-01-28 09.08

Śląski Zakład Przewozów Regionalnych to nic innego jak burdel. Mam nadzieję, że w końcu pojawi się jakiś prezes który wywali na zbity pysk kretynów zarządzających ruchem w regionie.

Adam Dziura Adam Dziura
Ten burdel to akurat zasługa PKP PLK 2010-01-28 09.13

Ten burdel to akurat zasługa PKP PLK - czyli zarządcy torów... Mają zamiar coś tam wyremontować i muszą mieć czas. Chociaż nie wiem czy im się dużo uda zrobić jak będą mieć taką zimę jak teraz...

Dodaj swój komentarz: