*
Dodane 2010-07-08 10.07 , komentarzy 2

Tragiczne wypadki w powiecie tarnogórskim. Zginęły dwie osoby

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznych wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu tarnogórskiego. W wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby zginęły, a jedna została ranna.

- Tuż po 16.00 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Boruszowice 71-letni katowiczanin kierujący toyotą rav 4, podczas wyprzedzania zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym volvo - informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. - W wyniku odniesionych obrażeń kierowca toyoty zmarł w szpitalu, natomiast jego pasażerka, z urazami jamy brzusznej przebywa w szpitalu. Po zderzeniu ciężarówka uległa całkowitemu spaleniu - dodają policjanci.

Również wczoraj około 19.30  w Świerklańcu – Ostrożnicy na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 78 z drogą wojewódzką nr 912 zginął człowiek. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem 72-letni mieszkaniec Katowic, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, na skrzyżowaniu, doprowadzając do zderzenia z volkswagenem transporterem. W wyniku zdarzenia kierujący fiatem poniósł śmierć - informują policjanci.

X

Miejsce
w rankingu
Jacek Tomaszewski

Do 1 października 2012 członek zespołu redakcyjnego MM Moje Miasto Silesia. Katowiczanin. Miłośnik architektury. Zainteresowany życiem miasta w każdej postaci, miejskością i wielkomiejskością, oraz wszystkim, co z miastem związane. Nie lubi stagnacji, pesymizmu i malkontenctwa.

Komentarze

KARLIK Gość
~KARLIK
HANUSEK a nie Boruszowice! 2010-07-08 12.16

Widziałem ten w Boruszowicach (a właściwie w Hanusku)-masakra.

Psycho Gość
~Psycho
no prawie brynek hehe 2010-07-08 23.26

toyota doszczetnie zniszczona od strony kierowcy ale niema zle jeszcze zostaly 3 alu felgi do sprzedazy na allegro
wsumie to mu sie nalezalo tam jest zakaz wyprzedzania bogaty snob

Dodaj swój komentarz: