*
Prokuratura bada okoliczności zdarzenia Dodane 2010-12-30 07.55 , komentarzy 4

36-latek wyskoczył z 9-go piętra. Jakie były tego przyczyny?

Mieszkańcy superjednostki przy Jagiellońskiej 13 są w szoku. We wtorek 36-latek wyskoczył z okna. Jakie były powody tej decyzji?

- We wtorek około godziny 15 z jednego z mieszkań przy ulicy Jagiellońskiej wyskoczył mężczyzna. Poniósł on śmierć na miejscu. Przybyli policjanci zabezpieczyli miejsce i wezwali prokuratora. Niestety na chwilę obecną nie mamy więcej informacji - wyjaśniał MM Silesii podinsp. Andrzej Rawski, naczelnik Wydziału Sztab Policji KMP w Sosnowcu.

Śledztwo w sprawie śmierci 36-latka prowadzi Prokuratura  Rejonowa Południe z Sosnowca. Jednak i ona nie jest na razie w stanie rzucić większego światła na tę sprawę. Potwierdza tylko, że tragedia miała miejsce i że badane będą wszystkie okoliczności.

- We wtorek prokuratura zarejestrowała takie zdarzenie i przystąpiła do śledztwa. Na razie jednak nie można nic więcej powiedzieć, gdyż jest to świeża sprawa. Jest po prostu jeszcze za wcześnie. Jednak wszystkie tropy będą badane. Nie wiadomo jednak co skłoniło ofiarę do takiego czynu - mówi MM Silesii Anna Ziobro, prokurator z Prokuratury w Sosnowcu.

Pikanterii dodaje fakt, że mężczyzna wyskoczył z 9 pietra.,na którym w ocenie mieszkańców bloku znajduje się agencja towarzyska.  Według nich  ofiarą mógłby jeden z klientów. Śledczy na razie nie potwierdzają tej informacji. Zamierzają przeprowadzić sekcję zwłok i przesłuchać świadków. Dopiero wtedy będzie można więcej powiedzieć o tej sprawie.

Zobacz również:
Śmiertelny wypadek w Sosnowcu. Jedna osoba nie żyje
Dąbrowa Górnicza: 35-latek zginął pod kołami pociągu
Zagadkowy pożar w Sosnowcu. Jedna osoba nie żyje
Co 40 sekund jest o jednego samobójcę więcej
W Dąbrowie Górniczej wybuchł gaz. 1 osoba nie żyje

Opublikuj materiał i wygraj nawet 500 zł!X

Miejsce
w rankingu
Jędrzej Bogus

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Kim jestem? Genami Ślązak, zamieszkaniem Zagłębiak, dziecko Stanu Wojennego, wieczny student, indywidualista, lovestorant, regionalista, fan kiczu i gadżeciarz. Postępujący według własnych zasad. Spędzający życie na bardzo efektywnym marnowaniu czasu. ۠▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Co tu robię? Staram się pokazać jak ciekawa jest Silesia. Nieznane miejsca, wydarzenia, ludzie, osobliwości, wszystko to co zaskakujące, ciekawe, nowe, interesujące. ۠▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Kamyk Kamyk
ile lat? 2010-12-30 09.16

27 czy 36 latek? Jak to w końcu jest?

Jędrzej Bogus Jędrzej Bogus
@ 2010-12-30 09.28

Oczywiście, że 36 latek. Szkolny błąd :)

Ja Gość
~Ja
dowiedzial sie ile ma zaplacic? 2010-12-30 10.25

Wszystko drozeje :( tylko zarobki nie idą w górę!

B.....a23 Gość
~B.....a23
basiula 2013-06-04 16.56

to poco tam siedział tydzien przejebał tam 6 tys a puzniej wyskoczył bo zona go zostawiła przepierdalał pieniadze na agencje i na gry.

Dodaj swój komentarz: