*
Od poniedziałku rusza rekrutacja Dodane 2011-01-15 08.10 , komentarzy 0

W Dąbrowie Górniczej ruszają zapisy do przedszkoli

Już w poniedziałek ruszają zapisy do przedszkoli w Dąbrowie Górniczej. W tym roku na najmłodszych przewidziano ponad 3 tysiące miejsc. Zobacz jakie są warunki przyjęcia.

Jak informuje Przemysław Kędzior z dąbrowskiego magistratu już 17 stycznia rozpocznie się nabór do dąbrowskich przedszkoli. podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach o przyjęciu maluchów zdecydują komisje kwalifikacyjne powoływane przez dyrektorów.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać w poszczególnych placówkach. Nabór potrwa do 18 marca, a jego wyniki będą znane 8 kwietnia. Wtedy też zostaną wywieszone listy przyjętych.

Obecnie do dąbrowskich przedszkoli uczęszcza 3162 dzieci. Na  najbliższy rok szkolny  do dyspozycji najmłodszych mieszkańców Dąbrowy Górniczej przygotowano 3223 miejsca. 2708 to miejsca w samodzielnych przedszkolach, natomiast kolejne 515 znajduje się w oddziałach przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych.

W mieście, drugi rok z rzędu, w przedszkolu nr 29 specjalną opieką zostaną objęte dzieci chore na cukrzycę. Jest to jedyna placówka, która zapewnia nadzór pielęgniarski małym diabetykom.

Zobacz również:

Opublikuj materiał i wygraj nawet 500 zł!

X

Miejsce
w rankingu
Jędrzej Bogus

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Kim jestem? Genami Ślązak, zamieszkaniem Zagłębiak, dziecko Stanu Wojennego, wieczny student, indywidualista, lovestorant, regionalista, fan kiczu i gadżeciarz. Postępujący według własnych zasad. Spędzający życie na bardzo efektywnym marnowaniu czasu. ۠▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Co tu robię? Staram się pokazać jak ciekawa jest Silesia. Nieznane miejsca, wydarzenia, ludzie, osobliwości, wszystko to co zaskakujące, ciekawe, nowe, interesujące. ۠▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: