*
Dodane 2011-05-11 09.00 , komentarzy 12

Korki w Katowicach i Sosnowcu. Wypadek TIR-a z rurami na zjeździe z autostrady A4

Do wypadku doszło dzisiaj (11 maja 2011) około 3 w nocy. Na węźle Murckowska przewrócił się TIR i zablokował dwa pasy ruchu. Kierowcy jadący z Sosnowca stoją w ogromnych korkach. Utrudnienia potrwają prawdopodobnie do 10.

Do wypadku doszło dzisiaj (11 maja 2011) około 3 w nocy. Na ...

Wypadek TIR-a z rurami

Autor: tvs.pl


Zobacz również: Kategoria Na Sygnale w MM Silesia

Około 3 w nocy doszło do wypadku TIRa przy zjeździe z autostrady A4 na Wrocław. Z przyczepy wypadły stalowe rury, które zablokowały ruch.

- Było to klasyczne przewrócenie ciężarówki, na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Droga jest jednak zablokowana, a cały ruch kieruje się na centrum - informuje nas Agata Wierzbicka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Śląskiej Policji.

Przyczyną przewrócenia się TIRa było prawdopodobnie niewłaściwe rozmieszczenie elementów na przyczepie. Utrudnienia w ruchu mają potrwać prawdopodobnie jeszcze przez godzinę (do godziny 10).

Ponadto na ulicy Rozdzieńskiego doszło do stłuczki, tunel pod rondem  w Katowicach był czasowo zamykany.
Podobne artykuły:

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Komentarze

no comments Gość
~no comments
prawdziwy klasyk! 2011-05-11 10.05

"klasyczne przewrocenie ciezarowki" ??? jakie sa nieklasyczne? a czołówki osobówek są klasyczne ?

Serp Gość
~Serp
do 10 ? 2011-05-11 10.34

o 10 to jeszcze korek był ogromny... zarówno w stronę Tychów jak i Katowic. Zalecam nie pokazywać się na tej trasie minimum jeszcze parę godzin.

analogowy Gość
~analogowy
SKANDAL !!! 2011-05-11 11.12

To jest skandal, że od godziny 3:00 miastu nie udało się w żaden sposób zorganizować ruchu !!! Miałem okazję uczestniczyć w objazdówce wokół Katowic brak wjazdu od Murckowskiej, od Roździeńskiego, od Bagiennej, nawet od Średnicówki z Zabrza i Bocheńskiego z Chorzowa !!!
- żadnych informacji, żadnych wskazówek -
Katowice stały siędzisiaj stolicą Kultury !!! - szczególnie na językach kierowców ! - Gratulacje dla władz, policji, Stalexportu i TUSKA !!!

oburzony Gość
~oburzony
oburzony 2011-05-11 11.21

pseduoredatorzy.."klasyczne przewrócenie ciężarówki"..co za tekst...

elnino Gość
~elnino
jechałem ok 11 z paderewskiego graniczną 2011-05-11 11.43

w stronę gwiazd, masakra jakaś, na CB słychać że ludzie stoją wszędzie, już nawet bogucice, stoją 79,86, z sosnowca 3,5 h w korku do bogucic,

xoxo Gość
~xoxo
<hahaha> 2011-05-11 12.07

"klasyczne przewrócenie ciężarówki" - <hahaha>

ofiara Gość
~ofiara
Kompletna porażka osób odpowiedzialnych za organizację i utrzymanie ruchu 2011-05-11 13.18

Jeden wypadek na autostradzie - w nocy - i paraliż aglomeracji przez pół dnia (końca nie widać).
Katowice - najlepiej skomunikowane miasto w Polsce :)

wnerwiony kierowca Gość
~wnerwiony kierowca
KPINA!!! 2011-05-11 16.19

Niech władze miast GOP w końcu dowiedzą się, do czego służy tramwaj czy droga rowerowa!!! Ja chętnie jeździłbym do pracy na rowerze, ale się po prostu boję, bo TIRy i autobusy dosłownie się o rowerzystów ocierają!!! A GOP i Katowice to, przy tak dużej ilości mieszkańców - najgorzej skomunikowany region w Europie!!!

wnerwiony kierowca Gość
~wnerwiony kierowca
PS 2011-05-11 16.27

Dziś do pracy jechałem 3 godziny (zwykle te 10 km przejeżdżam w 20 minut)... Pozdrawiam włodarzy GZM-u, którzy biorą sporą kasę, a nie potrafią się dogadać nawet w sprawie spalarni śmieci czy remontów linii tramwajowych. Tramwaje się u nas tylko likwiduje, a potem mamy takie oto obrazki, jak dziś rano na drogach...
A będzie jeszcze gorzej, bo KZK i PKP zwijają kolejne linie, a ludzie czymś do pracy jeździć muszą... A jeśli dla Uszatego najważniejsze jest jakieś centrum kongresowe - tak potrzebne wszystkim mieszkańcom, to cóż się dziwić...

korkowiczka Gość
~korkowiczka
Poracha!!! 2011-05-11 17.01

Droga z Sosnowca do Katowic przez Giszowiec 3h 10min... Po drodze kilka stłuczek i zagotowanych samochodów na awaryjnych...

iwONA Gość
~iwONA
A co z maturzystami? 2011-05-11 17.41

Przeciez oni nie zdążyli na dzisiejszy egzamin.

poszkodowany Gość
~poszkodowany
Żenujący popis niekompetencji organów ruchu 2011-05-11 22.14

Totalny chaos i wielogodzinny paraliż stolicy kultury z powodu... nocnego wypadku na zjeździe z DK na autostradę! Kompletna porażka. Przywrócenie płynności ruchu powinno być priorytetem. Kolejny raz podeptano niezbywalne prawo człowieka, jakim jest wolność poruszania się.