*
MATURA 2013 FIZYKA Dodane 2013-05-20 09.18 , komentarzy 55

MATURA 2013 FIZYKA: odpowiedzi, arkusz, klucz CKE, pytania

MATURA 2013 FIZYKA. Maturę 2013 podstawową i rozszerzoną z fizyki i astronomii uczniowie napiszą 20 maja 2013. Zobacz materiały: pytania, arkusze, odpowiedzi z fizyki na maturze 2013. [Materiał aktualizowany, autor: pk]

Maturę podstawową i rozszerzoną z fizyki i astronomii uczniowie ...

Matura fizyka i astronomia 2013: odpowie...

Autor: arch. MM

Egzamin maturalny 2013 rozpoczyna się godz. 9.00, matura z fizyki i astronomii w zakresie podstawowym będzie trwał  120 minut, w zakresie rozszerzonym 150 minut.

Arkusz z fizyki na poziomie podstawowym - MATURA 2013 FIZYKA
Arkusz z fizyki na poziomie rozszerzonym - MATURA 2013 FIZYKA


MATURA 2013 FIZYKA



Sprawdźcie arkusze i odpowiedzi z poprzedniego roku.

>> Matura 2011: Fizyka: poziom podstawowy: odpowiedzi


>> Matura 2011: Fizyka: poziom podstawowy: pytania


>> Matura 2011: Fizyka: poziom rozszerzony: odpowiedzi


>> Matura 2011: Fizyka: poziom rozszerzony: pytania



Zobacz arkusze maturalne z fizyki z poprzednich lat

Fizyka

poziom podstawowy

poziom rozszerzony

Matura 2011 arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2010
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2009
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2008
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2007
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2006
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2005
arkusz
klucz
arkusz
klucz

X

Miejsce
w rankingu
Andrzej Zabielski

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
Fizyka 2011-05-12 11.58

30 minut temu napisałem fizykę rozszerzoną i muszę przyznać ze co najmniej dziwna była, i tyle teorii...

...maturzystka... Gość
~...maturzystka...
... 2011-05-12 12.12

Ja też przed chwilą wróciłam z fizyki rozszerzonej i jestem załamana. Matma była koszmarna, a fizyka tragiczna. Politechnika jest już chyba poza moim zasięgiem... ;/

zUo w proszku Gość
~zUo w proszku
O.O 2011-05-12 12.16

To była jakaś totalna masakra. W życiu nie widziałem tyle teorii w arkuszu maturalnym z fizyki!

;/ Gość
~;/
fizyka podstawowa 2011-05-12 12.20

matura podstawowa byla straszna. z tym transformatorem to byl chyba jakis zart. ogolnie matury robilam na ponad 90% nawet do 100% a teraz? nie wiem czy chociaz 70% bedzie.

:) Gość
~:)
Fizyka 2011-05-12 12.22

Było dużo teorii, ale mi sie ogólnie az tak tragiczna nie wydawała.
A co do politechniki to niema co się martwić, progi ogólnie spadną bo matura wielu osobom poszła źle;)

JAN Gość
~JAN
Rozszerzenie 2011-05-12 12.32

Spadły kiedykolwiek progi przez mature na pw?
Jest tyle chetnych że niestety :) Ale.... jak 2pkt sie ruszy to nie wiecej.....

aaa Gość
~aaa
rozszerzenie 2011-05-12 12.34

Mówicie, że było tyle teorii... Przecież zdając rozszerzenie to chyba teorie powinno się mieć w jednym palcu. Jak można brać się za rozszerzenie nie znając w ogóle podstaw.

bbb Gość
~bbb
rozszerzenie 2011-05-12 12.37

podstawy sa na podstawowej Ajnsztajnie.

hhh Gość
~hhh
Rozszerzenie 2011-05-12 12.45

Jest tyle chętnych ale jak wyjdzie, że dostanie się na wydział na którym miejsc jest 300, zaledwie 150 osób to oczywiście, że obniżą progi. A matura była straszna... Tyle teorii to przesada. Co ich pogięło w tym roku? Arkusz z fizy i maty rozszerzone w ogóle nie przypominały tych z poprzednich lat. Były znacznie cięższe...

xxx Gość
~xxx
arkusz 2011-05-12 12.49

kiedy arkusze będą dostępne?

Kamil Gość
~Kamil
ekstra... 2011-05-12 12.50

Najtrudniejsza matura jaka pisalem. nawet probne nie byly takie trudne. teoria masakra... a i nie zapominajcie ze cala Polska ja pisala matme jak i fize wiec progi na pewno beda nizsze na studia

Paulina Gość
~Paulina
super 2011-05-12 13.00

Poszaleli na tej maturze w tym roku z fizyki... Względem poprzednich lat ta była koszmarna, tyle teorii do tego ten transformator wrrrrr

qwerty Gość
~qwerty
fizyka 2011-05-12 13.01

matma dobrze, biologia też dobrze, a teraz fizyką sobie zamykam drogę na medycynę :D

no nic, inżynier też fajna sprawa.

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
dziwota 2011-05-12 13.03

Ale najdziwniejsze, ze w kazdym dziale to zwykle jedno pytanko z teorii bylo a dzisiaj np. dzial szósty, to tak naprawde sama teoria!

Maiq Gość
~Maiq
nie ogarniam 2011-05-12 13.12

fizyka rozszerzona była faktycznie dziwna, alleluja, że wczoraj siedziałem i gapiłem się w książkę i ogarniałem podstawy w szczególności pradnice właśnie...fartło mi się. ale ta optyka była głupia strasznie, no nic na wiele nie liczyłem i wiele nie dostanę, trzymam kciuki za wasze matury ludziska ; )

aaa Gość
~aaa
godzina 2011-05-12 13.13

o której można spodziewać się arkuszy?

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
... 2011-05-12 13.15

Zdaje mi się ze na CKE maksymalnie do 15- tej powinny byc, zawsze tak bylo, ale z odpowiedziami to nie wiadomo

Iza Gość
~Iza
Łatwa 2011-05-12 13.17

Przecież zadanie z transformatorem było łatwe ;]

Polacy potrafią tylko narzekać ;]

ml Gość
~ml
fiz 2011-05-12 13.25

"Mówicie, że było tyle teorii... Przecież zdając rozszerzenie to chyba teorie powinno się mieć w jednym palcu. Jak można brać się za rozszerzenie nie znając w ogóle podstaw." człowieku, co innego sucha teoria, a co innego teoria w zadaniu. Dla mnie różnica jest ogromna i o ile w zadaniu jestem w stanie wszystko rozkminić, o tyle transformatory i inne pierdoły zupełnie mnie nie obchodzą.

Iza Gość
~Iza
do fiz 2011-05-12 13.30

Jak Cię transformatory nie interesują to po co podchodziłeś do matury z fizyki jak elektryczność jest częścią fizyki co Ty myślałeś, że będzie zadanie tylko na obliczenie drogi? s=V*t? Nie bądź żałosny.

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.34

mówiąc za dużo teorii miałam na myśli podstawę ;] czytaj dokładniej!

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.35

wie ktoś może czy są już gdzieś odpowiedzi do podstawy?

ml Gość
~ml
fiz 2011-05-12 13.43

tak się głupio składa, że transformatory to tak jakby poziom rozszerzony.
Nie jestem żałosna i pozdrawiam Ciebie, osobo wybitna.

uwolnić orkę 11 Gość
~uwolnić orkę 11
oceanarium 2011-05-12 13.53

wiedzie gdzie są odpowiedzi?
na demotach str 5 :P

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.56

;D no to zdalam.