*
MATURA 2014 FIZYKA Dodane 2014-05-06 09.18 , komentarzy 55

MATURA 2014 FIZYKA: poziom podstawowy i rozszerzony [odpowiedzi, arkusz]

Maturę 2014 podstawową i rozszerzoną z fizyki i astronomii uczniowie napiszą 8 maja 2014. Zobacz materiały: pytania, arkusze, odpowiedzi z fizyki na maturze 2014.

Maturę podstawową i rozszerzoną z fizyki i astronomii uczniowie ...

Matura fizyka i astronomia 2013: odpowie...

Autor: arch. MM

Szukacie arkuszy z pytaniami i odpowiedzi do matury 2014 z fizyki? W tym miejscu zostaną opublikowane. Materiał jest stałe aktualizowany, aby odświeżyć kliknijcie F5.

Egzamin maturalny 2014 rozpoczyna się godz. 14.00, matura z fizyki i astronomii w zakresie podstawowym będzie trwała 120 minut, w zakresie rozszerzonym 150 minut.

MATURA 2014: FIZYKA POZIOM PODSTAWOWY: ARKUSZ

MATURA 2014: FIZYKA POZIOM PODSTAWOWY: ODPOWIEDZI

MATURA 2014: FIZYKA POZIOM ROZSZERZONY: ARKUSZ

MATURA 2014: FIZYKA POZIOM ROZSZERZONY: ODPOWIEDZI




MATURA 2014



X

Miejsce
w rankingu
Andrzej Zabielski

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
Fizyka 2011-05-12 11.58

30 minut temu napisałem fizykę rozszerzoną i muszę przyznać ze co najmniej dziwna była, i tyle teorii...

...maturzystka... Gość
~...maturzystka...
... 2011-05-12 12.12

Ja też przed chwilą wróciłam z fizyki rozszerzonej i jestem załamana. Matma była koszmarna, a fizyka tragiczna. Politechnika jest już chyba poza moim zasięgiem... ;/

zUo w proszku Gość
~zUo w proszku
O.O 2011-05-12 12.16

To była jakaś totalna masakra. W życiu nie widziałem tyle teorii w arkuszu maturalnym z fizyki!

;/ Gość
~;/
fizyka podstawowa 2011-05-12 12.20

matura podstawowa byla straszna. z tym transformatorem to byl chyba jakis zart. ogolnie matury robilam na ponad 90% nawet do 100% a teraz? nie wiem czy chociaz 70% bedzie.

:) Gość
~:)
Fizyka 2011-05-12 12.22

Było dużo teorii, ale mi sie ogólnie az tak tragiczna nie wydawała.
A co do politechniki to niema co się martwić, progi ogólnie spadną bo matura wielu osobom poszła źle;)

JAN Gość
~JAN
Rozszerzenie 2011-05-12 12.32

Spadły kiedykolwiek progi przez mature na pw?
Jest tyle chetnych że niestety :) Ale.... jak 2pkt sie ruszy to nie wiecej.....

aaa Gość
~aaa
rozszerzenie 2011-05-12 12.34

Mówicie, że było tyle teorii... Przecież zdając rozszerzenie to chyba teorie powinno się mieć w jednym palcu. Jak można brać się za rozszerzenie nie znając w ogóle podstaw.

bbb Gość
~bbb
rozszerzenie 2011-05-12 12.37

podstawy sa na podstawowej Ajnsztajnie.

hhh Gość
~hhh
Rozszerzenie 2011-05-12 12.45

Jest tyle chętnych ale jak wyjdzie, że dostanie się na wydział na którym miejsc jest 300, zaledwie 150 osób to oczywiście, że obniżą progi. A matura była straszna... Tyle teorii to przesada. Co ich pogięło w tym roku? Arkusz z fizy i maty rozszerzone w ogóle nie przypominały tych z poprzednich lat. Były znacznie cięższe...

xxx Gość
~xxx
arkusz 2011-05-12 12.49

kiedy arkusze będą dostępne?

Kamil Gość
~Kamil
ekstra... 2011-05-12 12.50

Najtrudniejsza matura jaka pisalem. nawet probne nie byly takie trudne. teoria masakra... a i nie zapominajcie ze cala Polska ja pisala matme jak i fize wiec progi na pewno beda nizsze na studia

Paulina Gość
~Paulina
super 2011-05-12 13.00

Poszaleli na tej maturze w tym roku z fizyki... Względem poprzednich lat ta była koszmarna, tyle teorii do tego ten transformator wrrrrr

qwerty Gość
~qwerty
fizyka 2011-05-12 13.01

matma dobrze, biologia też dobrze, a teraz fizyką sobie zamykam drogę na medycynę :D

no nic, inżynier też fajna sprawa.

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
dziwota 2011-05-12 13.03

Ale najdziwniejsze, ze w kazdym dziale to zwykle jedno pytanko z teorii bylo a dzisiaj np. dzial szósty, to tak naprawde sama teoria!

Maiq Gość
~Maiq
nie ogarniam 2011-05-12 13.12

fizyka rozszerzona była faktycznie dziwna, alleluja, że wczoraj siedziałem i gapiłem się w książkę i ogarniałem podstawy w szczególności pradnice właśnie...fartło mi się. ale ta optyka była głupia strasznie, no nic na wiele nie liczyłem i wiele nie dostanę, trzymam kciuki za wasze matury ludziska ; )

aaa Gość
~aaa
godzina 2011-05-12 13.13

o której można spodziewać się arkuszy?

sempiternuscapricornus Gość
~sempiternuscapricornus
... 2011-05-12 13.15

Zdaje mi się ze na CKE maksymalnie do 15- tej powinny byc, zawsze tak bylo, ale z odpowiedziami to nie wiadomo

Iza Gość
~Iza
Łatwa 2011-05-12 13.17

Przecież zadanie z transformatorem było łatwe ;]

Polacy potrafią tylko narzekać ;]

ml Gość
~ml
fiz 2011-05-12 13.25

"Mówicie, że było tyle teorii... Przecież zdając rozszerzenie to chyba teorie powinno się mieć w jednym palcu. Jak można brać się za rozszerzenie nie znając w ogóle podstaw." człowieku, co innego sucha teoria, a co innego teoria w zadaniu. Dla mnie różnica jest ogromna i o ile w zadaniu jestem w stanie wszystko rozkminić, o tyle transformatory i inne pierdoły zupełnie mnie nie obchodzą.

Iza Gość
~Iza
do fiz 2011-05-12 13.30

Jak Cię transformatory nie interesują to po co podchodziłeś do matury z fizyki jak elektryczność jest częścią fizyki co Ty myślałeś, że będzie zadanie tylko na obliczenie drogi? s=V*t? Nie bądź żałosny.

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.34

mówiąc za dużo teorii miałam na myśli podstawę ;] czytaj dokładniej!

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.35

wie ktoś może czy są już gdzieś odpowiedzi do podstawy?

ml Gość
~ml
fiz 2011-05-12 13.43

tak się głupio składa, że transformatory to tak jakby poziom rozszerzony.
Nie jestem żałosna i pozdrawiam Ciebie, osobo wybitna.

uwolnić orkę 11 Gość
~uwolnić orkę 11
oceanarium 2011-05-12 13.53

wiedzie gdzie są odpowiedzi?
na demotach str 5 :P

M. Gość
~M.
fizyka 2011-05-12 13.56

;D no to zdalam.