*
Odpowiedzi z matury 2014 z chemii Dodane 2014-05-16 14.00 , komentarzy 108

MATURA 2014 CHEMIA ARKUSZE i ODPOWIEDZI [podstawa i rozszerzenie]

MATURA 2014 Z CHEMII na poziomie podstawowym i rozszerzonym zaplanowana została na 16 maja. Tu znajdziecie arkusze i odpowiedzi.

Matura z chemii 2012

Autor: archiwum

Maturzyści, którzy zdają maturę z chemii, mogą podejść do egzaminu na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Na napisanie matury z chemii w części podstawowej, uczniowie podchodzący do matury, mają 120 minut. Jeżeli zdecydowali się na część rozszerzoną, to ich czas jest wydłużony o pół godziny i wynosi 150 minut. Poniżej zamieszczamy arkusze pytań i sugerowane przez nas odpowiedzi.

Uczniowie muszą zdobyć przynajmniej 30 proc. ze wszystkich możliwych punktów, aby uzyskać pozytywną ocenę z matury z chemii

Gdy tylko zdobędziemy materiały z egzaminu dojrzałości 2014, poniższe linki będą aktywne:

CHEMIA PODSTAWA MATURA 2014 ARKUSZE


CHEMIA PODSTAWA MATURA 2014 ODPOWIEDZI


CHEMIA ROZSZERZENIE MATURA 2014 ARKUSZE


CHEMIA ROZSZERZENIE MATURA 2014 ODPOWIEDZI


X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Komentarze

dss Gość
~dss
sdsd 2011-05-18 16.49

Słyszałem że ludzie załamani wyszli bo taka trudna, zadania 1 raz na oczy widzieli ?

mmona Gość
~mmona
aaa 2011-05-18 16.51

wlasnie wrocilam z tej matury i moge potwierdzic ... pierwszy raz na oczy takie cos widzialam ;/

nat Gość
~nat
chemia 2011-05-18 16.58

Widać, ze nie jestem jedyna osoba, ktora miala problem, wiecie kiedy moze bede przykladowe odpowiedzi?

maturzystka Gość
~maturzystka
juzzarokmatura 2011-05-18 16.59

Potwierdzam, porażka!!!!!

gosc Gość
~gosc
chemia\\\\ 2011-05-18 17.04

zrobiłam przed matura bardzo dużo zadan i w zyciu sie na takie cos nie natknelam co dali porazka jakas;/

karolcia Gość
~karolcia
;0 2011-05-18 17.06

OMG..co to było :(

kasia Gość
~kasia
? 2011-05-18 17.07

mówicie o podstawie czy rozszerzeniu, które było takie trudne?

nikos Gość
~nikos
zal 2011-05-18 17.11

rozszerzenie to jednym słowem porażka

mała Gość
~mała
:-( 2011-05-18 17.11

chemia była tragiczna, ja pisałam ją z 1,5 przerwą od nauki ale dobrze to mam może 3 zadania.... ;-/

aa Gość
~aa
asd 2011-05-18 17.12

trudnaaa!! Cke przegięło pałeczkę!

caskett Gość
~caskett
:(( 2011-05-18 17.17

za rok poprawa ;/

basia Gość
~basia
:/ 2011-05-18 17.27

Również nie spotkałam się z takimi zadaniami, a zrobiłam ich tyyle, bo poprawiałam maturę... No co tu dużo gadać - za dużo ludzi chce na studia, a nikt do fizycznej pracy, to cke się postarało, żeby to ułatwić...

s Gość
~s
:(( 2011-05-18 17.31

fajnie, że nie jestem sama...... rozszerzenie kosmos...... :<

mam Gość
~mam
mam 2011-05-18 17.34

koszmar, tragedia, masakra, porażka.

;( Gość
~;(
Oo 2011-05-18 17.35

szkoda gadać...

k Gość
~k
. 2011-05-18 17.39

a jak podstawa?

,, Gość
~,,
.. 2011-05-18 17.41

a możecie napisać jakie zadania na rozszerzeniu były??

:) Gość
~:)
:) 2011-05-18 17.41

dziwna

janek Gość
~janek
podstawa 2011-05-18 17.42

podstawa była łatwa ale wymagała dużo czasu. W połowie bałem się że nie starczy mi czasu ;p. Zrobiłem wszystko

Mari Gość
~Mari
Chemia roz 2011-05-18 17.44

Oni są♠ nie normalni.......Ja się wybieram na chemie a zadania do liczenia to jakiś kosmos był....

paulina Gość
~paulina
rozszerzenie 2011-05-18 17.45

noo fakt ostre to było

M Gość
~M
odpowiedzi 2011-05-18 17.46

Kiedy będą odpowiedzi ??

ew Gość
~ew
... 2011-05-18 17.57

jednym słowem pojeb*ało cke z roszerzeniem. Od 4 lat mam rozszerzona chemia a niektore zadania to nawet nie wiadomo bylo jak zaczac

mama maturzystki Gość
~mama maturzystki