*
Za 150 złotych możemy bawić się przez cały sezon Dodane 2011-06-07 08.37 , komentarzy 10

Nowe bilety do Wesołego Miasteczka w Chorzowie

Dopłać 100 zł i otrzymaj imienny bilet do Śląskiego Wesołego Miasteczka – oto nowa promocja WPKiW.

Nowe karnety do lunaparku już wkrótce

Autor: Śląskie Wesołe Miasteczko

Zobacz również: Dzień dziecka w Wesołym Miasteczku [Zdjęcia]

W chorzowskim parku mają nowy pomysł na przyciągnięcie ludzi do Wesołego Miasteczka. Kupując karnet za  50 zł można dopłacić 100 zł i otrzymać bilet imienny, uprawniający do korzystania z karuzel przez cały sezon.


– Podobne bilety są w lunaparkach na całym świecie – mówi Daniel Heinst, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka. – Szacuje się, że około 9 procent osób decyduje się na zakup takiego właśnie biletu.

Nie wiadomo jeszcze, od kiedy będzie można zakupić specjalny karnet, ale jak widać władze WPKiW wierzą w jego powodzenie.

W odpowiedzi na pytanie naszego czytelnika dowiedzieliśmy się, że w lunaparku nie obowiązuje już bilet spacerowy, z którego najczęściej korzystali opiekunowie przychodzący z dziećmi do wesołego miasteczka. W poprzednich latach można go było kupić za 6 złotych.

- Bilet spacerowy już nie obowiązuje, gdyż nie kupuje się już biletów przy poszczególnych karuzelach jak było dotychczas. W zamian obowiązuje karnet kupowany przed wejściem – tłumaczy MM Silesii Bartosz Saliński z biura obsługi klienta Wesołego Miasteczka – jeśli chodzi o seniorów, którzy nie chcą korzystać z karuzel, a przychodzą do lunaparku z dziećmi, to sprawa wygląda w ten sposób, że osoby po 60 mogą zakupić karnet taniej, a mianowicie po 20 zł. – dodaje.

Obecnie zakup karnetu w weekendy i święta to wydatek 50 zł, a w tygodniu 40 zł. A Wam jak podobają się nowe propozycje Wesołego Miasteczka?
Nie każdy odwiedzający Wesołe Miasteczko chce bawić się na karuzelach.
X

Miejsce
w rankingu
Michalina Bednarek

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

katowiczanin Gość
~katowiczanin
mogło by byc taniej 2011-06-07 09.10

mi się wydaje że jak by zrobili tańsze te bilety to by więcej ludzi przyszło, a i tak by wyszli na plus. np. 30 weekend, 20 w tygodniu. Wtedy więcej ludzi mogło by sobie pozwolić na zabawę w WM. Albo zrobić akcje wesołe wtorki (?), albo coś w tym stylu ,że w każdy wtorek bilet po 20 zł.

Luke Gość
~Luke
taniej 2011-06-07 09.44

dokladnie, obecne ceny "karnetow" sa malo atrakcyjne...
dodatkowo brak biletu spacerowego powoduje niepotrzebne koszta dla rodzicow zwiazane z wizyta pociech w wesolym miasteczku

zawiedziony Gość
~zawiedziony
drogo i mało atrakcji 2011-06-07 13.07

Po ostatniej wizycie w wesołym miasteczku byłem bardzo zawiedziony. Większość atrakcji była nieczynna i kilka wogóle usuniętych.. Swobodny spadek też nie działa i to już od zeszłego roku. Po co go więc dawali jak nie ma żadnego użytku?? Wesołe Miasteczko w chorzowie zamiast się polepszać jest coraz gorsze..

jeryw Gość
~jeryw
obecne bilety odstraszają 2011-06-07 17.00

Dlaczego w Wesołym Miasteczku nie może być jak na Praterze w Wiedniu wstęp za darmo płaci się jedynie za korzystanie z poszczególnych atrakcji. Dawniej bywałem w Wesołym Miasteczku jak były tanie bilety wstępu i płaciło się za atrakcje, odkąd przy wstępie płaci się za atrakcje nie korzystam z Wesołego Miasteczka bo atrakcji z których korzystałbym jest za mało i ich cena zawarta w wejściówce wychodzi drożej niż w Wiedniu, a są mniej atrakcyjne.

Greg Gość
~Greg
odwiedziny 2011-06-15 13.03

Mieszkam w Rybniku i miałem zamiar odwiedzić wraz z rodzinką WM ale skoro ja i żona nie korzystamy z karuzeli i innych atrakcji to po co mam płacic za wstęp coś tu jest nie tak
Wszyscy na siłe ch cą sie dorobić. Ja rezygnuje za 200zł które wydam wole zafundowac dzieciaka słowacje i park wodny
A pan dyrektor WM niech sie pluje po brodzie
pozdrawiam
Greg Rybnik

Asia z Katowic Gość
~Asia z Katowic
Bilet spacerowy jednak potrzebny 2011-06-24 20.40

Uważam że brak biletu spacerowego to wielki błąd ,wielu rodziców idąc z dziećmi do WM nie ma zamiaru korzystać z jakiej kolwiek karuzeli lub innych atrakcji a tylko towarzyszą dzieciom ,więc zakup karnetu to tylko wyrzucone pieniądze a zysk dla WM, poprostu chwyt i nabijanie swojej kieszeni.Po za tym atrakcyjność WM jest nadal kiepska i mało zachęcająca do odwiedzenia no i wspomniane ceny .....

anna Gość
~anna
bilet spacerowy musi byc 2011-06-27 20.54

ja pojechałam z dzieciakami i mezem w zeszłym roku sami nie mielismy za bardzo z czego kozystac wiec stracilismy pieniadze za nasz wstep.Dziecia sie podobało.wiec apeluje o bilety spacerowe dla opiekunow.W tym roku licze na jakies zmiany.

Magda Gość
~Magda
Za drogo i za mało atrakcji 2011-07-08 13.50

Uważam że nasze wesołe miasteczko jest bez nadziejne większość karuzel jest zamknięta a jak juz jest to trzeba czekać nawet godzinę i więcej czasu nasze dzieciaki czekają w kolejkach zamiast się bawić...

janina Gość
~janina
drogie bilety 2011-09-16 11.23

Byłam z wnuczką,kiedy jeszcze nie było biletów spacerowych i 100 zł /w weekend/ zrealizowało sie w 1 godz.
tak drogie są bilety na poszczególne obiekty.Musiałam dokupywać bilety.

Aga Gość
~Aga
nawet, nawet ; ) 2012-07-15 09.57

mi się podobało było fajnie i nie narzekam a co do ceny to jest jaka jest ; ) Gdyby nie było tak fajnie nie było by tam tyle ludzi.. !

Dodaj swój komentarz: