*
29-letni pijany mężczyzna śmiertelnie pobił dwumiesięczne niemowlę Dodane 2011-06-19 12.58 , komentarzy 3

Tragedia w Zabrzu: ojciec pobił śmiertelnie dwumiesięczne dziecko?

Na ciele dziecka lekarz stwierdził obrażenia, które mogą być wynikiem jego pobicia. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w tym 29-letniego ojca dziecka.

policja

Tragedia w Zabrzu: ojciec pobił śmiertel...

Autor: KMP Zabrze

Zobacz również:
Zabrze: Zabójstwo na klatce schodowej w Biskupicach

Dramat dwumiesięcznego dziecka rozegrał się w sobotę (18 czerwca) w mieszkaniu przy ulicy Mrozka w Zabrzu-Biskupicach.

- Po godzinie 14 matka dziecka wróciła do domu i stwierdziła, że jej syn nie daje oznak życia. Wezwany lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Ze względu na fakt iż na ciele dziecka stwierdzono siniaki oraz zadrapania, lekarz wezwał na miejsce zdarzenia patrol policji. Przed przyjazdem mundurowych mający opiekować się dzieckiem jego ojciec uciekł z mieszkania. Jeszcze tego samego dnia policjanci odnaleźli 29-latka. Okazało się, że był pijany, miał ponad 2,5 promila - informuje asp. szt. Marek Wypych, KMP Zabrze.

Policjanci zatrzymali również 30-letniego znajomego ojca dziecka, który także znajdował się pod wpływem alkoholu. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń obaj mężczyźni przebywali w mieszkaniu w chwili, kiedy dziecko zmarło.

W celu wyjaśnienia przyczyn śmierci chłopca Prokuratura Rejonowa w Zabrzu zarządziła sekcję zwłok. Matka dziecka została otoczona pomocą psychologiczną.

Komentarze

aaaa Gość
~aaaa
...... 2011-06-19 16.28

zabila bym go!!!!

lolaxD Gość
~lolaxD
.... 2011-07-27 21.54

to jest po prostu paranoja własny ojciec nawet jakby był pod wpływem alkoholu to nie powinien zabić własne dziecko...masakra co na tym świecie sie dzieje na takich jak on powinno być krzesło elektryczne ale niestety to tylko za granicą!!

danka Gość
~danka
zabic zboczencow 2011-08-30 07.40

dla ojca dziecka i jego kolegi nie trzeba sadu -zabic od razu i nawet nie pochowac takie moje zdanie -wywalic ich ciala na wysypisko smieci ale przed zgonem by jeszcze cierpieli a teraz co beda mieli w wiezieniu full wypas -beda zyli jak paczki w masle

Dodaj swój komentarz: