*
Dodane 2011-10-28 12.56 , komentarzy 0

Rozkład jazdy autobusów MZK Tychy we Wszystkich Świętych [wtorek, 1 listopada 2011]

W okresie od 30 października do 2 listopada 2011 następuje zmiana w komunikacji autobusów MZK Tychy. Zobaczcie jak wyglądają rozkłady jazdy w czasie Wszystkich Świętych.

Rozkład jazdy autobusów MZK Tychy we Wsz...

Autor: Archiwum MM

W celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy w Tychach od niedzieli 30 października do wtorku 2 listopada zostaną uruchomione dodatkowe linie autobusowe. Do cmentarza na Wartogłowcu dodatkowe linie to: CmA, CmB, CmC oraz linia CmD z Mikołowa. Do cmentarza przy ul. Barwnej dodatkowa linia to CmE.

Co ważne na liniach CmA, CmB, CmC, CmD, CmE obowiązują wyłącznie bilety jednorazowe. Na tych liniach nie obowiązują bilety wieloprzejazdowe - tygodniowe, dobowe i bilety okresowe.

Bilety wieloprzejazdowe i okresowe zachowują swoją ważność we wszystkich liniach zwykłych, w tym także liniach: 2, 131, 254, L i T.

W poniedziałek 31 października autobusy i trolejbusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze.

W dniach od 28 października do 2 listopada przystankiem początkowym i końcowym dla linii L, 2 i 254 będzie przystanek Wartogłowiec Cmentarz przy ul. Oświęcimskiej.
W tych dniach nie będą obsługiwane przystanki: Wartogłowiec Pętla, Wartogłowiec Dzwonkowa i Tychy Wartogłowiec.

W dniach od 28 października do 2 listopada autobus linii 131 będzie kursował z pominięciem przystanku Wartogłowiec Pętla. W dniu 1 listopada autobus linii 131 będzie kursował od przystanku Zwierzyniec Wiosenna do przystanku Wartogłowiec Most ulicami: Zwierzyniecką, Czarną, Oświęcimską, z pominięciem przystanków: Wartogłowiec Pętla, Wartogłowiec Dzwonkowa i Tychy Wartogłowiec.

Dodatkowo będą obsługiwane przystanki: Wartogłowiec Polna, Wartogłowiec Cmentarz przy ulicy Oświęcimskiej. 30 października i 1 listopada niezależnie od linii CmE obsługiwanej autobusem o większej pojemności, do cmentarza przy ul. Barwnej będzie można dojechać także autobusem linii T, który będzie kursować według sobotniego rozkładu jazdy.

Od soboty 29 października do wtorku 2 listopada 2011 autobusy nie będą wjeżdżać na parking cmentarza przy ul. Barwnej.

Dla wygody pasażerów w dniu 1 listopada 2011 r. w specjalnie oznakowanym samochodzie MZK będzie prowadzić sprzedaż biletów jednorazowych na przystankach Wartogłowiec Cmentarz oraz Tychy Barwna Cmentarz.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: