*
Dodane 2011-11-08 11.50 , komentarzy 14

Gwałciciel z Gliwic wciąż grasuje. Policja prosi o pomoc

Gwałciciel nożownik wciąż na wolności. Policja przyznaje, że schwytany w październiku mężczyzna nie był poszukiwanym od sierpnia przestępcą. Teraz o pomoc proszą mieszkańców.

Tak wyglada portret pamieciowy gwałcicie...

Autor: Materiały KMP Gliwice

Na początku października nasi czytelnicy poinformowali nas, że na terenie Gliwic grasuje gwałciciel – nożownik.

- Chodzi plotka po Gliwicach, że w mieście grasuje gwałciciel-nożownik. Jakiś czas temu rozmawiałem z przypadkowym policjantem i potwierdził tę informację – informował jeden z mieszkańców.

Wtedy policja miała dla gliwiczan dobre wieści. Tymczasowo aresztowano 39-letniego mieszkańca Pyskowic.

- Zatrzymaliśmy mieszkańca Pyskowic, któremu udowodniono dokonanie zgwałcenia dwudziestokilkuletniej kobiety. Do przestępstwa doszło w lipcu, w rejonie jeziora Dzierżno. Sprawca był bardzo brutalny wobec ofiary – tłumaczył wtedy kom. Marek Słomski, rzecznik prasowy gliwickich policjantów.

Policjanci brali pod uwagę, że ten mężczyzna mógł dopuścić się jeszcze innych przestępstw na terenie Gliwic. Niestety jednak okazało się inaczej. Gwałciciel – nożownik wciąż może być niebezpieczny. Mężczyzna sieje postrach od sierpnia tego roku.

- Wydział Kryminalny w Gliwicach ustala tożsamość mężczyzny. Na podstawie zeznań pokrzywdzonych sporządzono dwa portrety pamięciowe wizerunku twarzy mężczyzny, natomiast jego sylwetkę zaatakowane kobiety opisują następująco: wzrost około 175-180 cm, szczupły, wiek około 30 lat – tłumaczy kom. Marek Słomski.

Choć od paru tygodni przestępca nie zaatakował, policja nie bagatelizuje sprawy. Wiadomo, że co jakiś czas pojawia się jakiś dewiant.

- Na razie nic się nie dzieje, ale wiemy, że takie osoby nie zaprzestają swojego procederu – tłumaczy Marek Słomski – Prosimy zatem, żeby kobiety zachowały jak największą ostrożność i nie wychodziły same po zmroku – dodaje.

Policja apeluje, ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na portretach, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Gliwicach, tel. 32 33 69 285, 32 33 69 280 lub z najbliższą jednostką policji. Policjanci proszą również o zgłaszanie się kobiet, które zostały zaatakowane.

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

pomocy Gość
~pomocy
uwaga 2011-11-22 16.01

droga policjo ten facet jest obecnie widziany na osiedlu waryńskiego dajcie tu patrole wiecej

uległy Gość
~uległy
kiedy sie doczekamy 2011-11-22 16.30

jakiejś sex-bomby grasującej po osiedlach i gwalcącej facetów.

wszystkie te feministki walczyły o parytety, równouprawnienia... ja sie pytam - kiedy będą gwałcić jakieś fajne dziunie ?

Gość Gość
~Gość
Uwaga! 2011-11-27 15.36

Droga Policjo ! Tego Faceta Ostatni Raz Widziałam w Zabrzu Na Placu Wolności Dnia 24.11. o koło godziny 20:40 . Patrol Policyjny przejeżdżał ale nie zobaczyli go . Proszę o więcej patroli w Tych okolicach . !

.. Gość
~..
Ruda Śląska !!!! 2011-11-27 18.15

ja widzialam tego faceta na rudzie śląskiej w /tesco /dnia 24.11 okolo godziny 18 . wiec bardzo mozliwe ze pozniej pojechal nazabrze ..

mieszkanka osiedla warynskiego Gość
~mieszkanka osiedla warynskiego
Gliwice 2011-12-03 15.50

wczoraj na osiedlu warynskiego w gliwicach zostala zaatakowana na przystanku autobusowym mloda kobieta. napastnik mial nóż!

Kalol78 Gość
~Kalol78
a po co go szukac? przeciez policja jest be! To czlowiek, ma przeciez biedaczek takie upodobania sexualne, ze musi przemocy uzyc i juz. Pedalstwo jest normalne to i gwałty też są normalne. 2011-12-03 20.09

I pedofil też. Przecież co taki ma poradzic na swoje upodobania? Musi i już... wy LIBERALNE świnie.

studentka Gość
~studentka
Uwaga 2011-12-03 21.05

Widziany w okolicach GZUT-u.

As Gość
~As
Drodzy Gliwiczanie, 2011-12-04 00.27

Jak tylko zobaczycie kogoś podobnego dzwońcie na 112 !!
ten telefon może komuś uratować życie.. po co piszecie, że widzieliście go i prosicie o patrole? facet zmienia miejscówki. Trzeba SZYBKO reagować !! Mam nadzieję, że szybko go złapią i kastracja - ale nie chemiczna ;) Pozdrawiam

luki Gość
~luki
UWAGA 2011-12-08 10.13

JA TEGO FACETA WIDZIAŁEM W KNUROWIE I SZCZYGŁOWICACH W WTOREK ZGŁAWCIŁ 7LATKE W PARKU W SZCZYGLOWICACH

ja Gość
~ja
Mikołów też się boi!! 2012-01-11 23.39

nie wiem czy to on, ale od jakiegos czasu w mikołowie atakowane są kobiety.....

ew Gość
~ew
do posta powyżej "Mikołów też się boi" 2012-01-12 21.57

dzwoniłam dzisiaj na policje, żeby zapytać czy mieli zgłoszenia o jakichś napadach w ostatnim czasie w Mikołowie, odpowiedź brzmiała, że NIE i nic im o żadnym gwałcicielu nożowniku NIE WIADOMO

Przerażona Gliwiczanka Gość
~Przerażona Gliwiczanka
Nowe wiadomości??? 2012-01-16 22.07

Witam jestem przerażona tym co się dzieje, właściwie dopiero niedawno się dowiedziałam o tych wydarzeniach. Mam córkę która sama chodzi do szkoły i w tej chwili boję się Ją wypuścić z domu. Czy ktoś wie może coś na temat tego gwałciciela? Gdzie go ostatnio widziano, a może policja stanęła na wysokości zadania i zatrzymała go już??

dżordż Gość
~dżordż
informacje są takie że ... 2012-01-17 00.55

... mikołów wciąż się boi, a córki są zagrożone.

opanujcie sie.

dd Gość
~dd
~uległy 2012-03-09 12.15

Ty sie lecz na kolano, bo na głowę już za późno. Zazwyczaj gwałciciele nie są ładni, ale jeżeli koniecznie chcesz mieć coś wsadzonego w pupkę to zapraszam do zakładu karnego. Myślę, że Twoje fantazje zostaną zaspokojone.