*
Próbna matura z języka angielskiego Operon 2013 Dodane 2013-11-28 12.50 , komentarzy 126

JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNA MATURA 2013/2014 Operon. [pytania - arkusze - odpowiedzi]

Próbna matura z języka angielskiego przygotowana przez wydawnictwo Operon już 28 listopada.

matura,operon,język angielski,matura próbna

Matura próbna z języka angielskiego 2011...

Autor: sxc.hu

Język angielski - próbna matura - 2013/2014 Operon

Próbna Matura z OPERONEM rozpcznie się 26 listopada i będzie próbą generalną przed majowymi egzaminami. Próbna matura z języka angielskiego  w zakresie podstawowym potrwa 170 minut. Egzamin rozszerzony trwa o 10 minut dłużej.

Zobacz też: JĘZYK NIEMIECKi - PRÓBNA MATURA 2013/2014 Operon. [pytania - arkusze - odpowiedzi]

Matury rozpoczną się w maju 2014. Uczniowie muszą przystąpić do trzech pisemnych egzaminów (z języka polskiego, matematyki i języka obcego) oraz dwóch ustnych (z języka polskiego i obcego). Matura próbna z Operonem to dla nich możliwość sprawdzenia wiedzy maturzystów. I okazja, żeby zobaczyć, co czeka ich w maju – podczas prawdziwego egzaminu maturalnego.

Harmonogram próbnej matury z Operonem


- 26 listopada o godz. 9:00 – początek próbnej matury z języka polskiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min

- 27 listopada o godz. 9:00 – początek próbnej matury z matematyki w zakresie podstawowym, czas trwania 170 min.

- 28 listopada o godz. 9:00 – początek próbnej matury z języków obcych (język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) w zakresie podstawowym, czas trwania: 120 min lub rozszerzonym, czas trwania: cz. I – 120 min., cz. II – 70 min.

- 29 listopada o godz. 9:00 – początek próbnej matury w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego (czas trwania: 180 min.) oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min.) i rozszerzonym (czas trwania: 150 min lub 180 min. – historia, WOS)

- dzień następny po każdym z egzaminów – opublikowanie odpowiedzi do testów

- początek stycznia 2014 – przekazanie szkołom raportów podsumowujących wyniki próbnej matury

Próbna matura z Operonem - język angielski - poziom podstawowy - arkusze


Próbna matura z Operonem - język angielski - poziom podstawowy - odpowiedzi

Próbna matura z Operonem - język angielski - poziom rozszerzony - arkusze


Próbna matura z Operonem - język angielski - poziom rozszerzony - odpowiedzi

 

Sugerowane odpowiedzi pochodzą z gk24.pl

 

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Wyślij wiadomość Dodaj do znajomych

Komentarze

mała Gość
~mała
czarna magia 2011-11-23 15.01

ja już wiem, że to będzie czarna magia :)
albo chybił albo trafił...

Mira Gość
~Mira
? 2011-11-23 15.04

jak bedzie to takie samo jak matematyka i j polski to do matury mnie nie dopuszcza

Gość Gość
~Gość
Jak myślicie? 2011-11-23 16.43

Jak myślicie jaki będzie temat listu?

anga Gość
~anga
wypracowania 2011-11-23 17.32

no właśnie macie jakieś przypuszczenia co do wypracowań z angielskiego?

Justyś Gość
~Justyś
Hmm 2011-11-23 17.54

Ja się tylko modlę, żeby formalnego nie dowalili bo będzie poezja :D Fakt, faktem był raz ale.. all się może zdarzyć ;x

olka Gość
~olka
matura 2011-11-23 18.01

Do not worry be happy !! laaaaaalalalalala :D

pawcio Gość
~pawcio
oj tam oj tam 2011-11-23 18.23

wszystko fajnie,ma ktoś może odpowiedzi?:D

Karolina Gość
~Karolina
list 2011-11-23 18.23

zapewne bedzie list formalny ;/ czego sie baardzo obawiam.

Justyś Gość
~Justyś
List. 2011-11-23 18.32

JA też coś tak po kościach czuję ale mam nadzieję, że to tylko głupie przeczycia;D A tam odpowiedzi, czas nauczyć się dobrze strzelać xDD

ja Gość
~ja
matura 2011-11-23 19.00

Probna z polaka nie była taka trudna ale za to z matematyki to poezja;D najbardziej obawiam się jezyka angielskiego

Maturiiii Gość
~Maturiiii
Maqturiii 2011-11-23 19.37

Coś czuje ze dadza jakąś pocztówke ;d

dd Gość
~dd
ang 2011-11-23 19.47

coś czuje, ze będzie słabo...

paulixs Gość
~paulixs
Apokalipsa ;d 2011-11-23 19.54

Ja czuje cos, ze będzie list prywatny, i albo zaproszenie, albo pocztówka :D

j.ang Gość
~j.ang
matura 2011-11-23 20.40

bedzie wiadomosc o zgubie i list nieformalny do kolegi

Justyś Gość
~Justyś
Hmm 2011-11-23 20.44

Czyli każdy co innego ;D O zgubie mogłoby być xD albo jakieś ogłoszenie o mieszkanie;D

jyffjuyukl Gość
~jyffjuyukl
dxvfzedfaz\ef 2011-11-23 20.53

jakiej zgubie?o co kaman?

kkkk Gość
~kkkk
ggg 2011-11-23 21.03

pewnie to ściema, wątpię żeby ktoś już teraz wiedział co będzie..

xxx Gość
~xxx
dewdf 2011-11-23 21.09

będzie pocztówka i list formalny

Justyś Gość
~Justyś
Mhmm 2011-11-23 21.14

Najlepiej nauczyć się all ;x

dd Gość
~dd
dd 2011-11-23 21.18

A skąd wiecie że list formalny i pocztówka, pewnie tylko takie przypuszczenia postrzelać to można...

aaa Gość
~aaa
maaaatura! 2011-11-23 21.57

list formalny na bank.. matury próbne są z reguły trudniejsze, więc i dadzą trudniejsze zadania.. ostatnia prawidłowa matura z angola była mega prosta, więc w maju coś czuję, że dorypią i to nieźle :D

Aśś... Gość
~Aśś...
What The Fuck ?! :D 2011-11-24 00.51

olaboga :D ta matura z matmy to był koszmar... mam nadzieje, że na Angolu nie będzie takk.. bo to by było jakieś nieporozumienie ; //
wszystkim powodzenia życzę..

Aneta Gość
~Aneta
;) 2011-11-24 07.41

jesli obczajacie troche angielski (bo skoro go wybraliscie to powinniscie) to powinno pojsc dobrze ;) sluchajccie uwaznie wszystkiego i notujcie sobie wyrazy ktore pomoga Wam wybrac odp ;) ja dopiero (lub jak kto woli juz) za 1,5 roku bede zdawac mature rozszerzona z angielskiego ;)

powodzenia wszystkim ;)

Aga Gość
~Aga
dwie wersje.. 2011-11-24 10.14

słuchajcie.. po pierwsze, jak Wam poszło? :D a po drugie.. były dwie wersje testu wyboru z matematyki ;> i z angielskiego dzisiaj chyba też.. wiecie coś na ten temat?

jutro tylko przedmioty dodatkowe i po krzyku. Głowa do góry ;)

Patynka Gość
~Patynka
Angielski 2011-11-24 10.16

Część do słuchania...strzelałam niektóre.
Zaproszenie było banalnie proste ;)
Listu nie napisałam, bo jeszcze tego nie mieliśmy. ;/ Tekst o telewizji był w miarę zrozumiały....Tylko z pytaniami niektórymi było gorzej... może uda się zdobyć te 30% ;]