*
Dodane 2014-10-19 15.00 , komentarzy 1

Lodowiska w Katowicach 2014/2015: Spodek, Jantor i Bugla?

Lodowiska w Katowicach. Zobacz, gdzie tej zimy w Katowicach można pojeździć na łyżwach.

Lodowiska w Katowicach: trwa sezon ślizg...

Autor: Lukasz Wójcik/echodnia.eu

Lodowisko w Spodku

Spodek po raz kolejny zaprasza na lodowisko. Opłata za pobyt na ślizgawce ma być taka sama jak w tamtym roku. Cena za 1 godzinę to 4 zł (bilet ulgowy) i 8 zł (bilet normalnny). Lodowisko w Spodku ma zostać uruchomione 24 października. Będzie czynne tak jak do tej pory trzy razy w tygodniu po kilka godzin dziennie. 

Lodowisko Jantor

Jantor to pełnowymiarowe sztuczne lodowisko z widownią na 1400 miejsc. Jak zapewnia dział techniczny MOSiRu opłaty nie ulegną zmianie. Za godzinę będziemy musieli zapłacić 8 zł (osoby dorosłe), 4 zł (16-24 lata), 1 zł (do 16 lat). Ślizgawka jest już dostępna dla mieszkańców Katowic. 

Lodowisko Bugla

Lodowisko pod gołym niebem, które znajdowało się w Parku Kościuszki, przy zbiegu ulic Kościuszki i Ceglanej w Katowicach zostanie prawdopodobnie przeniesione na teren Ośrodka Bugla. Jak mówi Andrzej Zając, kierownik działu technicznego MOSiR-u, na rozstawienie lodowiska na Bugli trzeba zdobyć pozwolenie Urzędu Miasta w Katowicach. Prawdopodobnie lodowisko będzie czynne od 6 grudnia. 

Jak na razie katowiczanie mają do dyspozycji jedno lodowisko - Jantor na Nikiszowcu. W Spodku w zeszłym roku pojawił się problem, ponieważ lodowisko było otwarte tylko trzy razy w tygodniu na kilka godzin i nie wszystkim się to podoba. Czy to się zmieni w tym roku? 
X

Miejsce
w rankingu
Michalina Bednarek

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ciekawa Gość
~ciekawa
Godziny otwarcia 2014-10-14 16.17

W jakie dni i w jakich godzinach będzie czynne lodowisko? Chodzi mi o ślizgawki ogólnodostępne.

Dodaj swój komentarz: