*
Dodane 2012-12-03 08.02 , komentarzy 28

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK ANGIELSKI Operon 2012/2013 [arkusze, odpowiedzi, pytania]

14 grudnia 2012 uczniowie napiszą próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego przygotowany przez wydawnictwo Operon. Napisz jak Ci poszło i sprawdź odpowiedzi!

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK ANGIELSKI Operon 2012/2013 [arkusze, odpowiedzi, pytania]

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK ANGIEL...

Autor: Sławomir Mielnik/nto.pl

Zobacz również:
Próbny egzamin gimnazjalny 2012: JĘZYK ANGIELSKI [arkusze, pytania, odpowiedzi]

Trzeci dzień próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2012/2013, to egzaminy z języków obcych. Najwięcej gimnazjalistów będzie zdawało język angielski. Próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego, to przede wszystkim okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Podobnie jak przy części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej egzamin z języka angielskiego składa się z dwóch części.

O godzinie 9 rozpocznie się egzamin z poziomu podstawowego języka angielskiego, który potrwa 60 minut. Godzina 10.45, to początek drugiej części, kiedy uczniowie będą zdawać język angielski na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie testu z wyższego poziomu gimnazjaliści dostaną również 60 minut.

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013: JĘZYK ANGIELSKI - grudzień 2012 [wyniki, odpowiedzi, arkusze, testy]


Pisałeś dziś próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego z Operonu? Napisz w komentarzu jak Ci poszło oraz jakie zaznaczyłeś odpowiedzi i porównaj je z innymi. Gdy tylko będzie to możliwe opublikujemy sugerowane przez nas poprawne odpowiedzi.

Oficjalne odpowiedzi z języka angielskiego pojawią się już jutro na stronie internetowej wydawnictwa Operon.

X

Miejsce
w rankingu
Adrian Leks

:)l

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Bystrzak Gość
~Bystrzak
Gimnazjalny 2012 2011-12-14 12.45

To już chyba najwyższy czas na dobry sposób na powtarzanie/utrwalanie przed testem gimnazjalnym? Czy wiecie, z czym najlepiej zakuwać (nie licząc podręczników i arkuszy testów)? Nie bądźcie frajerami.
Moim zdaniem do przygotowania z języka najlepiej nadają się fiszki, a do humana i mat fiz MEMOkarty. Możecie to potwierdzić, sprawdzając w necie.

lallaal Gość
~lallaal
Angielski 2011-12-15 19.51

Na ile punktów jeżyk angielski będzie?

polla Gość
~polla
Angielski 2011-12-15 20.44

jak myślicie jakie moga być tematy meila lub listu w rozszeżeniu ? :/

lola Gość
~lola
do Bystrzaka 2011-12-16 12.07

A kysz z tą nachalną wydawniczą propagandą! Ile Ci płacą od notki?

Gieras Gość
~Gieras
Próbny egzamin j.ang 2011-12-16 13.51

Same banały, na poziomie podstawówki, jedyne co cza było umieć to odmiany czasu, grama, słówka, wszystkie czasy itp :p pozdrawiam

Gimnazjalista Gość
~Gimnazjalista
Jest OK!! 2011-12-16 14.43

Najtrudniejszy według mnie był test z przedmiotów ścisłych..natomiast matma prosta ale podchwytliwa.. Polski dość prosty a rozprawka była banalna..wystarczyło troszkę pomyśleć..historia natomiast z wosem nie była trudna ale teź nie łatwa jak dla mnie .. Natomiast Anglik podstawowy był banalny a rozszerzony też tylko te ostatnie 3 zadania były na myślenie. Czekamy do jutra na odpowiedź.. :)

gimnazjalistka Gość
~gimnazjalistka
za dużo słów 2011-12-16 14.57

mam bardzo ważne pytanie. czy za przekroczenie ilości słów w e-mailu mogą odjąć mi jakieś punkty mam o 24 za dużo a jakbym skreśliła to wypowiedz byłaby bez sensu. pomocy !

Smurfxd Gość
~Smurfxd
OK 2011-12-16 15.26

podstawowa część była Łatwa gorzej z rozszerzona ;D

smurfxd Gość
~smurfxd
re gimnazjalistka 2011-12-16 15.27

mogą odjąć ale nie musza zależy od sprawdzającego

Joanna. :) Gość
~Joanna. :)
testy gimnazjalne ! 2011-12-16 15.47

test podstawowy był łatwiejszy , a rozszerzony był znaczenie trudniejszy , pytania ze słuchem sprawiły mi mały kłopot przy zadaniu 1 ;/ , a resztę mogło być . Hmmm.... , emaila nie napisałam , napisałam tylko początej i koniec , może za to będzie chociaż z 2 punkty . :> '' Asia. '' ♥

angela Gość
~angela
no to tak.. 2011-12-16 19.18

historia i wos,banał,polski raczej też. dla mnie najgorsza byla fizyka-chemia-biologia-geografia,matma podchwytliwa,wiec OCZYWISCIE musialam sie przejechac,no ale coz..angielski podstawowy łatwizna,gorzej z rozszerzona dla mnie,ale masakry nie bedzie ; )

Eliza Gość
~Eliza
Testy 2011-12-16 20.18

Historia i WOS nawet dobrze (nie zdobyłam 5pkt) polski średnio ale z powodu braku mej wiedzy i słabej nauczycielki przyroda słabo alkoholi jeszcze nie mieliśmy matma dobrze ang podstawowy najlepiej rozszerzony nie wiem chyba nie zbyt

XYZ Gość
~XYZ
Arkusze 2011-12-16 20.20

wie ktoś gdzie są arkusze bo nie pamiętam jak odp i nie mogę spr

P.A.U.L.I.N.A Gość
~P.A.U.L.I.N.A
Testy 2011-12-16 20.39

hm.. anglik podstawa banał ;D

Antosia Gość
~Antosia
test 2011-12-16 22.38

NA ANgielskim rozszerzonym było za mało czasu, napisałam e-mail i zostalo 20 minut na reszte;((

daniel Gość
~daniel
test 2012-02-21 19.05

ale proste 40/40 mialem

kkk Gość
~kkk
jjj 2012-03-19 21.19

strasznie trudny ten test 12/40 ;//.

... Gość
~...
iiilXl 2012-12-13 16.45

~daniel pisałeś już z angielskiego ???

soki Gość
~soki
;p 2012-12-13 17.25

jebac to

Pap Gość
~Pap
ANG 2012-12-13 17.33

Czy macie jakieś odpowiedzi z tego ? Proszę dajcie, bo my dopiero jutro piszemy ...

;]] Gość
~;]]
;]] 2012-12-13 17.43

eyy ludziska jak angielski? co było? ;//

:)) Gość
~:))
:)) 2012-12-13 17.53

Jaki był temat e-maila ??

Mon.. Gość
~Mon..
Ja. 2012-12-13 17.54

Wie ktoś jaki jest temat e-mailu?

dobra dupa. Gość
~dobra dupa.
... 2012-12-13 18.03

Ludzie,no..Może ktoś pisał już,co?

;]] Gość
~;]]
;]] 2012-12-13 18.24

bardzo dziękuję za pomoc .! -,-