*
Dodane 2012-12-03 12.30 , komentarzy 0

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK NIEMIECKI Operon 2012/2013 [arkusze, odpowiedzi, pytania]

Wydawnictwo Operon przygotowało dla gimnazjalistów serię próbnych egzaminów. 14 grudnia 2012 uczniowie napiszą próbny egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego. Jak Wam poszło? Napiszcie swoje odpowiedzi.

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK NIEMIECKI Operon 2012/2013 [arkusze, odpowiedzi, pytania]

Próbny egzamin gimnazjalny: JĘZYK NIEMIE...

Autor: sxc.hu

W grudniu 2012 roku wydawnictwo Operon, podobnie jak w latach ubiegłych, sprawdza przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Po języku angielskim najczęściej wybieranym językiem obcym na próbnym egzaminie gimnazjalnym jest niemiecki.

Próbny egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego Operon 2012/2013 podzielono na dwie części. Godzina 9 to początek egzamin z poziomu podstawowego języka niemieckiego. Natomiast o 10.45 gimnazjaliści będą zdawać język niemiecki na poziomie rozszerzonym. Czas na rozwiązanie tego testu wynosi godzinę.

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013: JĘZYK NIEMIECKI - grudzień 2012 [wyniki, odpowiedzi, arkusze, testy]


Oprócz języka niemieckiego na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem można było spróbować swoich sił w języku angielskim, języku francuskim i języku rosyjskim.

Pisałeś dziś próbny egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego z Operonu? Które pytania sprawiły Ci najwięcej trudności? Napisz swoje odpowiedzi i sprawdź jak wypadli inni. Gdy tylko będzie to możliwe opublikujemy sugerowane przez nas poprawne odpowiedzi z języka niemieckiego.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: