*
Dodane 2012-01-10 10.02 , komentarzy 18

Wypadek bmw w Podgórzynie. Nie żyje 28-letni kierowca

Kategorie: Spoza miasta Tagi: wypadek w Podgórzynie, ,

Dziś rano (10 stycznia 2012) w Podgórzynie doszło do śmiertelnego wypadku. Policja jeszcze pracuje ale droga powiatowa Żnin - Gąsawa nie jest zablokowana.

Dziś rano w Podgórzynie doszło do wypadku śmiertelnego. Policja ...

Wypadek bmw w Podgórzynie. Nie żyje 28-l...

Autor: Iwona Woźniak, pomorska.pl

Jadący sam osobowym marki BMW 28-letni mężczyzna z Marcinkowa Górnego (gm. Gąsawa) ok. godz. 5 rano wypadł z drogi i uderzył bokiem auta w słup ogrodzeniowy jednej z miejscowych firm. Poniósł śmierć na miejscu. Nie było z nim pasażerów.

X

Miejsce
w rankingu
Spoza miasta

W "Spoza miasta" codziennie publikujemy ciekawe i ważne artykuły z naszego regionu i nie tylko.

Komentarze

jakiś Gość
~jakiś
Znowu BMW 2012-01-10 15.09

Następny martwy kierowca BMW przeceniający bezpieczeństwo podróżowania samochodem tej marki, ale niestety sam znaczek BMW nie zagwarantuje bezpieczeństwa i nie będzie myślał za kierowcę. A wiele z tych samochodów jeżdżących po polskich drogach to szroty powypadkowe niejednokrotnie sklejone z kilku egzemplarzy bo modne i się dobrze sprzedają szczególnie wśród ludzi młodych. Wielu ludzi już tłumaczy znaczek BMW jako Będziesz Miał Wypadki.

Gość Gość
~Gość
Tragedia 2012-01-10 16.45

Skąd wiesz jakim był kierowcą i człowiekiem. Nie osądza się ludzi w ten sposób. To że był młody nie znaczy że głupi i bez wyobraźni. Warto czasami pomyśleć zanim się coś napisze. Nie ma sprzwiedliwości :(.

Kierowca Gość
~Kierowca
Stereotyp 2012-01-10 17.08

Myślenie stereotypami jest najprostsze. W takiej sytuacji nie liczy się marka auta (chociaż też ma znaczenie jakość produkcji i stan pojazdu), a prędkość. To auto nie wygląda na 50 km/h. Szkoda, bo gdyby kierujący dostosował prędkość do warunków (a sami wiemy co dzisiaj w nocy na drogach się działo) i wziął pod uwagę tylny napęd swojego auta mógł uniknąć takiego zakończenia. Każdego człowieka zawsze jest żal. Zwłaszcza, gdy jest osobą młodą, zostawia żonę, ojca i braci...

MERCI Gość
~MERCI
Będziesz Miał Wypadki 2012-01-10 17.13

zgadzam sie....do tego doliczyć brawurę i brak rozsądku oraz złą pogode i polskie drogi..... = śmierć lub kalectwo....

MERCI Gość
~MERCI
50km/h 2012-01-10 17.17

Nie ośadza się człowieka po śmierci.....ale jeśli ktoś kto patrzy na tą fotografię uważa iż prędkość wynosiła 50km/h jest ślepy lub idiotą....na pierwszy rzut oka widać ,że jest co najmniej....co najmniej...70km/h (na terenie zabudowanym)

Gość Gość
~Gość
50km/h 2012-01-10 17.58

Nikt tu nie twierdzi, że było to 50km/h. Ale teraz nie ma co debatować. Żal chłopaka bo był naprawdę fajnym człowiekiem i żal rodziny bo to dla nich ogromna tragedia.

hmm Gość
~hmm
? 2012-01-10 19.06

Jeśli zawsze przestrzegasz przepisów ruchy drogowego to gratuluje...
jeśli każde łamanie przepisów miałoby się skończyć śmiercią to pomyśl czy jeszcze być żył...

Autor Gość
~Autor
Wypadek 2012-01-10 19.14

Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i nie jest to teren zabudowany. Jest to odcinek drogi pomiędzy dwoma małymi miejscowościami.

podsumowanie Gość
~podsumowanie
podsumowanie 2012-01-10 23.00

Myślę, że osądzanie kierowców przez pryzmat marki samochodu, to najbardziej błędna teoria. Zasada jest jedna, każdy ma swój czas i miejsce. Kreskę dotąd i dalj nie...Tragedie na drogach to coraz liczniejsze przyczyny śmierci. I to nie koniecnie brak umiejętnośći czy BMW!!!!, pośpiech i życie, które nas zmusza do tego byśmy biegli coraz szybciej. Można tylko współczuć rodzinie i bliskim...kondolencje. A moje filozoficzne wywody niewiele zmienią w naszym zyciu, ale czasami warto zwolnić i to nie o prędkość pojazdu chodzi, ale o sens życia. Strajmy się być lepszymi ludźmi bo nie wiadomo kiedy nasza kreska się zbliży.

kolega Gość
~kolega
kolega 2012-01-10 23.42

ja go znałem jeździł z głową a dziś wpadł w poślizg i uderzył w słuch wczoraj sie z nim śmiałem a dziś go żęgnam czy to życie jest fair ??

kumpel z pracy Gość
~kumpel z pracy
kolega 2012-01-10 23.45

a ja go też znałem i sie smialiśmy razem wczoraj a dziś śmierć cały zakład był w smutku ale cóż życie coś musi nam ważnego zabrać ale czemu go ?? to nwm.

:( Gość
~:(
... 2012-01-11 12.33

Jakim terenie zabudowanym debilu!!!!???
Pewnie nawet prawo jazdy nie masz!
Nawet gdyby jechał z dozwoloną prędkością 90km/h to i tak skutki byłyby tragiczne. Ludzie pomyślcie trochę zanim coś napiszecie!

Autor Gość
~Autor
Wypadek 2012-01-12 12.56

Crash testy wykonywane sa w prędkościach 50-60 km/h a z aut mało co pozostaje. Więc wystarczy te 90 km/h.

jarek Gość
~jarek
wypadek 2012-01-13 00.37

Cześć jego pamieci.

madzia Gość
~madzia
Magda... 2012-01-13 21.51

a jak on mial na imie i nazwisko?

waldek Gość
~waldek
Błażej 2012-01-13 22.21

To był Błażej a nazwiska nie podam chodziłem z nim do klasy.Super kolega dzis był jego pogrzeb:(

Dali Gość
~Dali
dali 2012-01-20 11.33

boże wytłumacz bo tylko ty możesz 28lat zaczyna zyc tak i koniec.
kruche jest życie w takich chwilach przypomina aby sie zatrzymac i przemyslec ton ryzyka.
nie trzeba było dużo a teraz jest zapóżno. co sie stało nie odstanie boże przyjm go...
w zasadzie juz tam jest i patrzy na nas. gdybys cofną czas napewno nie wsiadł by do auta.
tutaj przecież miedzy nami był potrzebny. w glebi jego duszy była iskra nadzieji.
chciał przezyc wszyscy tego chcieli... a teraz droga na cmętarz by go odwiedzic...:(
czemu tak musiało byc przeciez był młody... a może po prostu tyle dni miał przeznaczonych....:(

Żona Gość
~Żona
Ludzie są beznadziejni....... 2012-02-13 21.48

Dla MERCI i innych debili którzy piszą co popadnie!!!Nie udzielaj się nie znając okoliczności wypadku.Chociaż jesteś skończonym idiotą lub idiotką nie życze ci tego co mnie spotkało,ale mam nadzieję że życie doświadczy cię w inny sposób.A mojemu mężowi do pięt nie dorastasz i nigdy nawet w najmniejszym stopniu mu nie dorównasz!!!Żona