*
Europa Centralna - Gliwice Dodane 2013-03-25 06.20 , komentarzy 56

Centrum handlowe Europa Centralna w Gliwicach: jakie sklepy, zobaczcie zdjęcia

Ogromne centrum handlowe na Śląsku jest już otwarte. Sprawdźcie jakie sklepy pojawiły się w Europie Centralnej w Gliwicach.

Największe centrum handlowe na Śląsku jest już na ukończeniu. ...

Centrum handlowe Europa Centralna w Gliw...

Autor: europacentralna.eu

Otwarcie Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach (Zobacz: Zdjęcia z otwarcia CH Europa Centralna).



REGIODOM: Jaki dom lepiej wybudować - parterowy, czy z użytkowym poddaszem?


Aktualizacja 17 lutego 2013.

W piątek, 1 marca 2013 r. zostanie otwarty 8 sklep szwedzkiej sieci Jula. W Europie Centralnej w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 315, mieszkańcy Śląska będą mogli wybierać z kilkunastu tysięcy artykułów dostępnych w ofercie Jula. 

W dniu otwarcia przygotowano specjalne atrakcje – dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków ( w firmowej torbie Jula znajda się podkładka pod mysz komputerową, breloczek z lampką LED, zestaw narzędzi, taśma miernicza z klipsem i nauszniki), a na wszystkich kupujących specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo.





Aktualizacja 7 lutego 2013.


Przy Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach została otwarta  restauracja  McDonald’s McDrive wraz z punktem McCafé. 

- Cieszymy się, że  otwarcie restauracji McDonald’s McDrive jest  wydarzeniem, od którego rozpoczyna się proces otwarcia naszego Centrum. Jesteśmy na dobrej drodze do otwarcia pozostałej części naszego kompleksu - mówi Jonathan Tinker, członek zarządu Helical Poland.

Restauracja  oferuje klientom opcję McDrive, tradycyjną restaurację, McCafé oraz Gym&Fun - interaktywne miejsce zabaw dla dzieci. Restauracja jest czynna przez cały tydzień w godzinach 7.00-24.00, linia McDrive dostępna jest codziennie - od 6.00 do 24.00.

Centrum jest wynajęte w około 90 proc., a wśród najemców znajdują się takie marki jak min.: Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTVEuroAGD, Ski Team, Bershka, Stradivarius, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, Takko, H&M, City Sport, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, Rossmann, Apart, YES, Costa by Coffee Heaven i McDonald’s.

Zobacz też: Można odzyskać podatek za pracę w Niemczech. Jak to zrobić? [Regiomoto]
25 stycznia 2013

Budowa Europy Centralnej rozpoczęła się jesienią 2011 roku. Całkowita wartość inwestycji przekracza 150 mln euro.

Europa Centralna będzie się znajdować obok największego skrzyżowania w tej części kontynentu - autostrady A1 i A4. Prawie 5 milionów osób mieszka w godzinnej strefie dojazdu do centrum handlowego.

Kiedy będzie otwarta Europa Centralna?



Europa Centralna w Gliwicach początkowo miała zostać otwarta jeszcze w 2012 roku. Zmieniono jednak datę na marzec 2013 roku. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, iż otwarcie Centrum Handlowego Europa Centralna nastąpi wiosną przyszłego roku - powiedział Jonathan Tinker, Członek Zarządu Helical Poland.  - Z radością czekamy na powitanie naszych klientów,  którzy wezmą udział w atrakcyjnym programie otwarcia Europy Centralnej jeszcze przed Wielkanocą - dodał.

Jakie będą sklepy w Europie Centralnej w Gliwicach?



Centrum jest wynajęte w ponad 80% - Niedawno podpisaliśmy kilka nowych umów z takimi firmami, jak: City Sport, TAKKO Fashion, Kari Shoes, Coffeeheaven, Best4You Kids, Apple oraz Kinderplaneta - powiedziała Dorota Beltrani, manager ds. wynajmu powierzchni  w Europie Centralnej.

Trwają negocjacje z kolejnymi najemcami.a wśród najemców znajdują sie takie marki jak min.: Deichmann, Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTVEuroAGD, Ski Team, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, Takko, H&M, KappAhl, Cubus, Best4You, Crazy Bubble, Poczta Polska, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, Rossmann, Apart, YES oraz McDonald’s.

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Komentarze

max Gość
~max
? 2012-02-07 19.59

"Budowa Europy Centralnej rozpoczęła się jesienią 2012 roku." / "Otwarcie planuje się na jesień 2012 roku." Hmmm...?

MIREK Gość
~MIREK
NIEZLY GOSCIU 2012-02-10 16.21

pisze jak byk 2011 .naucz sie czytac debilu

Piotr Kalsztyn Piotr Kalsztyn
@Mirek 2012-02-10 17.24

Ale był mój błąd, poprawiłem po komentarzu maxa. Także umie on czytać bardzo dobrze:) Pozdrawiam

MIREK Gość
~MIREK
Gliwice centralna europa 2012-02-20 13.25

czy ma ktos jakies namiary czy bedzie tam kino, fantasy park itp,

mala Gość
~mala
Gliwice centralna europa 2012-04-12 18.45

@mirek chyba nie bo by pisali o tym. cos to malo konkurencyjnie wyglada do forum czy silesi...

Oka Gość
~Oka
Europa 2012-05-13 18.49

Wiele hałasu a okazuje się, że to będzie kolejne centrum handlowe. A miało być tak pięknie...

ds Gość
~ds
dfsf 2012-05-26 17.00

juz nie moge doczekac sie otwarcia, wreszcie bedzie centrum, do ktorego mozna dojechac bez korkow.

raf Gość
~raf
europa 2012-09-25 16.38

to wreszcie kiedy to bedzie otwarte?

MiMi Gość
~MiMi
GDZIE TE SKLEPY??? 2012-10-12 19.55

A gdzie ZARA, MANGO, BERSHKA, VERO MODA, TOMMY HILFIGER itp ??? Gdzie sklepy z butami m.in VENEZIA, PRIMA MODA itp ??? Po co mi kolejny Reserved, H&M, Cubus, CCC itp bleeeeeeee... Chciecie aby wszystkie centra handlowe były podobne do siebie? Ludzie, przecież tu na śląsku nie ma się gdzie ubierać. Połowa ludzi chodzi w ubraniach z Orsay'a, w butach z Deichmann'a :/ Porażka... Za niedługo na zakupy trzeba będzie jeździć do Warszawki, bo na śląsku budują mnóstwo nowych centrów handlowych, a ubierać się nie ma gdzie :/ Wiem, że nie każdego stać na droższe ciuchy, ale przecież te wszystkie centra handlowe są dla przeciętnego Polaka, więc dlaczego nie może być chociaż jednego dla kogoś kto kocha modę i lubi się stroić ???

Ramirez Gość
~Ramirez
Automaty 2012-11-04 14.57

No i oczywiście będą tam też automaty z prezerwatywami :))) tak jak w innych miejscach www.kupzautomatu.pl

Antygap Gość
~Antygap
MiMi jedź do stolycy 2012-11-07 10.34

MiMi jedź do stolycy tam się ubierzesz, ale po Ferrari w krótce na Bocheńsiego ;)

idas Gość
~idas
"GDZIE TE SKLEPY???" 2012-11-07 10.40

@MiMi - jak nie masz się w co ubrać to polecam "lumpeksy" tam przynajmniej znajdziesz wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje, jedyne w swoim rodzaju. A jeśli uważasz ,że są za tanie na Twoje EGO to kup ciuch i zrób przelew na min. 1000 zł na konto najbliższego Domu Dziecka a potwierdzenie przyszyj zamiast metki.

aaa Gość
~aaa
hanys 2012-11-07 11.59

ja kupuje w ciuszkach i mam gdzies te centra , ktore zbankrutuja niebawem bo kogo stac na szmaty po 1000

jolka Gość
~jolka
sklepy 2012-11-09 20.16

fajnie, że Castorama i Saturn będą w Gliwicach :-) ciekawe, co za niespodzianki przygotują na otwarcie ...

kkk Gość
~kkk
jak na taki rozmach to sklepy marniutkie 2012-11-26 10.52

jak w typowym centrum handlowym, których pełno w aglomeracji. spodziewałam się marek, których nie ma jeszcze na śląsku choćby top shop czy gortz 17 (buty). h&m, reserved, cropp? żałosne. nie żebym była jakąs maniaczką zakupową, bo preferuje online shopping, ale ta nowa galeria raczej nie ma szans przebić scc.
ps. MiMi nie wiem na jakim świecie Ty żyjesz, ale wg mnie właśnie wszyscy ubierają się w wymienionych przez Ciebie sklepach, zara etc to też mega standard

Juzeg Gość
~Juzeg
jak SCC ma 86000 m2 a EC 67 000 m2, to jak największe? 2012-11-26 11.21

rzetelność dziennikarska, ja dziękuję...

Gosc Gość
~Gosc
No Silesia w Katowicach jest znacznie wieksza 2012-11-26 11.35

no chyba ze dla kogos 20 tys m2 to mała różnica...

Piotr Kalsztyn Piotr Kalsztyn
największe 2012-11-26 11.49

Macie rację, Europa Centralna miała być największym centrum handlowym na Śląsku, ale oczywiście nie będzie (w międzyczasie rozbudowała się SCC), mój błąd. Przepraszam.

Be@ta Gość
~Be@ta
sklepy...sklepyyy!!! 2012-11-27 21.25

liczyłam na rzeczywiste miejsce - dzięki któremu nie będzie trzeba najeździć się po polsce--- np Dorothy Perkins, Marks & Spencer, Topshop, RiverIsland.... załamka.. a Zara to podstawa.. bez niej nie ma po co jechać.. a takie były oczekiwania.. cóż Silesia pozostanie a EC splajtuje...

Magdalena Gość
~Magdalena
praca 2012-11-28 10.39

Wiecie może gdzie trwają nabory na stanowiska pracy? Będę mega wdzięczna za pomoc

Karo Gość
~Karo
praca 2012-11-30 22.22

Studiuję i sama chętnie znalazłabym jakąś dorywczą pracę w centrum handlowym, np. w jakimś sklepie z ubraniami, ale szukam w internecie ogłoszeń i nie ma. czy ktoś wie jak się można skontaktować w tej sprawie i z kim?

alojzy Gość
~alojzy
NOWE SKLEPY 2012-12-06 10.09

River Island, Tommy, Ralph Lauren, D&G, Calvin Klain, TK Max ( byle nie taki jak w Zabrzu i Czeladzi bo tam są same odpady z Anglii) , Top Man - takie sklepy Gliwice potrzebują powielanie tych samych bezsensu !!!

weronika Gość
~weronika
nowe sklepy 2012-12-08 13.35

no sie europa centralna nie popisala. w zeszlym roku 70 teraz 80 procent wynajete. po prosyu najemncy juz teraz tam nie chca umow podpisywac. to centrum im nie wypali, zobaczycie. beda puchy niesamowite

ANNNAAAA Gość
~ANNNAAAA
splajtuje?? 2012-12-11 09.17

Nie widzialam jeszcze centrum handlowe, które by splajtowało.... a takie sklepy jak ZARA, RIVER ISLAND, predzej czy pozniej sie tam pojawia, zbadają rynek i beda sie potem wbijac w sklepy które zostaną zamkniete....

gość Gość
~gość
EC 2012-12-17 12.06

Ciekawe jak idą prace na budowie europy centralnej. Co się opóźnia a co idzie do przodu.