*
Dodane 2012-06-18 11.58 , komentarzy 31

Wypadek motocyklisty w Ogrodzieńcu. 21-latek zginął na miejscu

Wczoraj (17 czerwca) około godziny 14:00 w Ogrodzieńcu doszło do tragicznego wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Wczoraj (17 czerwca) około godziny 14:00 w Ogrodzieńcu doszło do ...

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Ogrodz...

Autor: KMP Zawiercie

- Wczoraj około 14.00 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 791 z ulicą Wschodnią w Ogrodzieńcu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, 21 – letni motocyklista jadąc drogą nr 791 zderzył się z hyundaiem, a następnie uderzył w słup - mówi nadkom. Andrzej Świeboda z zawierciańskiej policji.

Kierowca motocyklu poniósł śmierć na miejscu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają zawierciańscy policjanci.

X

Miejsce
w rankingu
Spoza miasta

W "Spoza miasta" codziennie publikujemy ciekawe i ważne artykuły z naszego regionu i nie tylko.

Komentarze

Kalol78 Gość
~Kalol78
te debile w kaskach ciągle nie wierzą, że nie mają szans przeżycia w razie zdeżeia z autem czy np. drzewem. 2012-06-18 16.11

BARDZO DOBRZE. kolejny pomyleniec zmniejszył ryzyko spotkania z nim na drodze.

Bob.. Gość
~Bob..
Motocykl nie ma szans z autem MOTOCYKLISTO TEŻ NIE PODKRĘCAJ ZA BARDZO MINETKI !!! 2012-06-18 16.32

Każdy kto jedzie pojazdem wie że na skrzyżowaniu dróg lepiej zdjąć nogę z gazu czy to samochód czy motocykl czy coś innego bo my będziemy uważać ,, ale ktoś inny mniej ... Tym bardziej przy takiej prędkości ..

polaeva Gość
~polaeva
xxx 2012-06-18 16.38

debilem to jesteś ty Kalol78, pomyślałeś choć przez chwile o rodzinie i najbliższych. A zderzenie się pisze przez rz DEBILU

miko Gość
~miko
xxx 2012-06-18 16.51

do kalol78,ty baranie twoj stary powinien cie spuścic do kibla bezmógu

ooopopopo Gość
~ooopopopo
.... 2012-06-18 17.25

Nie znacie człowieka a go osądzacie . żal !

Kalol78 Gość
~Kalol78
Do motocykla powinno sie dawać worek na zwłoki gratis. Czuby jakich mało. Jak widze tych pojebów na drogach to aż dech mi zapiera. 2012-06-18 20.29

dla mnie to chore osobniki z gatunku naczelnych. Mózg wiekszy od kurzego o jedno uzwojenie (po to by nie nasrać na środku kuchni). Ciesze się z każdą ofiarą na motocyklu. Oni mnie dobijaja, a ja ciesze się, że giną systematycznie. Mam do tego prawo.

O Gość
~O
;( taka ogromna strata 2012-06-18 20.35

Szkoda chłopaka! Wielka, wielka szkoda. Nie wyobrażam sobie co teraz czuje rodzina i jego ukochana Kasia! Kasieńko, trzymaj się!! Jesteśmy z Tobą!!!!

@rudi Gość
~@rudi
laski lubia motory, ale na pogrzeby jakoś nie lubią chodzić. Dziwne:) 2012-06-18 20.41

Wolałbym zaatakować jakąś gnidę-ministra i zginąć od kuli ochroniarza (śmierć w chwalebnym celu wg. mnie) niz popełnić samobujstwo (tak widze jazde na motorze). Motocykliści to zakompleksione cioty z małymi fiutkami. Motor podbija im ego (tak uważam). Kasia nie martw się tego kwiatu na pół światu.

jojo Gość
~jojo
ręce opadają... 2012-06-19 10.47

Ludzie, piszcie poprawnie...

Manetki, nie minetki.

Samobójstwo, nie samobujstwo

Kisicie się tu i ośmieszacie własną głupotą.

jacek Gość
~jacek
Nie znacie Fizyki 2012-06-19 11.48

Co tu mówić , nie ustąpił mu ktoś i takie są skutki , był w stroju motorowym dobrze przygotowany w dobrym kasku , na ale wiadomo że nie jedzie się też na motorze 40km na godzinę.
Wyobraźcie sobie jaka musi być siłą wyrzutu przy zderzeniu z przeszkodą. Jadąc na rowerze rozpędź się i wjedz w wysoki krawężnik a przelecisz przez kierownicę. Nie jestem kierowcą motocykla ale widzę jak niektórzy kierowcy samochodów poruszają się po drogach skręcając w prawo na znaku ustąp nie mieszczą się w swoim pasie ruchu. Szkoda chłopaka i tyle każdy ma swoje pasje i trzeba je uszanować.Motory są produkowane dla ludzi

aneta Gość
~aneta
mateusz 2012-06-19 20.35

ale cie szkoda !!!!

xxxx Gość
~xxxx
xxx 2012-06-19 20.38

bardzo mi cię szkoda

xxx Gość
~xxx
.... 2012-06-19 21.02

nie ma sensu teraz pisać teraz że ktoś jest debilem itd, tylko trzeba wysnuć na przyszłość wnioski. zamiast osądzać teraz trzeba wspierać jego najbliższych.. Szkoda chłopaka jak kazdego człowieka, był młody wszystko przed nim, ale jak widać Bóg miał inne plany wobec niego.Współczuje rodzinie, dziewczynie Mateusza.

gość Gość
~gość
do Kalol78 2012-06-19 21.29

jesteś debilem skoro piszesz takie rzeczy,za coś takiego chętnie bym Cię zlinczowała palancie!!

gość Gość
~gość
do gość @rudi 2012-06-19 21.32

piszesz a nie masz pojęcia o czym człowieku,nie zapominaj,że kobiety też jeżdżą na motocyklach,a zwojów w mózgu to chyba Tobie brakuje!

Przyjaciel Gość
~Przyjaciel
Mateusz. 2012-06-19 21.42

..Spoczywaj w Spokoju (*)
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"

Kalol78 Gość
~Kalol78
gość-ówa: możesz polinczować, ale na pogrzeb debila lubiacego prędkość idziesz;) 2012-06-19 22.51

zamiast "socjalizować tych debili to ich podkręcacie. Popisują się bo ktos bije im brawo. Cieszy mnie jednak, że regularnie jednak ubywa przygłupów. Niby coraz to nowi kupują dwa kółka, ale jednak bilans jest korzystny:)

Kris110 Gość
~Kris110
do Karola 2012-06-20 00.46

Człowieku ( jezeli wogole mozna Cie zaliczyc do tego gatunku) jestes kanalia jakich mało. Co ty wiesz wogóle o zyciu i kto dał Ci prawo oceniak zmarłego. Tylko psychol jak Ty moze sie cieszyc z czyjegos nieszczescia i smierci.

Kalol78 Gość
~Kalol78
Nie oceniam zmarłego człowieka tylko psychola, który zagrażał innym!!! 2012-06-20 09.26

Każdy bandyta (potencjalny morderca) powinien umierać na zawał lub ginąć w wypadku zanim kogoś skrzywdzi. To tak jak bym ja biegał z bronią po osiedlu i strzelał pod nogi dzieci czy dorosłych. A strzelać lubię, bardzo lubię, zwłaszcza kręcą mnie cele ruchome. Może któryś wystawi mi się na cel (będę strzelał tylko w kolana)? Poczujesz sie gnoju jeden z drugim tak jak ja się czuję idąc ulicą czy jadąc autem, rowerem, a obok przemyka na maszynie psychopata. ŚMIERĆ PSYCHOLOM NA MOTORACH!!! Czekam na kolejne info z wesołą nowiną!!!

:) Gość
~:)
:) 2012-06-20 13.11

Mam nadzieję, że ktoś z Twojej rodziny zafascynuje się motorem. I mam nadzieje, że Ciebie spotka to samo co Mateusza :) Chociaż? takie ścierwo, jak ty? Zasługuje na taką śmierć? hmm.. bez wątpienia nie. Też będę czekać na dobrą nowinę, bo jednego śmiecia będzie mniej :)

Kalol78 Gość
~Kalol78
Gdybym kiedyś swojego syna zobaczył w "akcji" na motorze to sam bym go zaj..bał! Bandytów trzeba zwalczać 2012-06-20 20.10

nawet jak są naszymi bliskimi. Życze ci żebyś się spotkał z takim "Mateuszem" na drodze jak go fantazja poniesie. ŻYCZE ci tego szczerze...

batman Gość
~batman
do karola 2012-06-20 20.29

pisząc takie teksty jesteś pełnowartościowym śmieciem ,życzę ci koszmarnych nocy do końca twoich dni -gnoju ; obyś zginął marnie i powoli w męczarniach -psychopato [współczuję rodzinie]'

Kalol78 Gość
~Kalol78
sam jesteś śmieciem (w dodatku niepełnowartościowym). Chcesz to podam Ci namiar i zaprosze na mały koszmar. Potraktuje cie tak, jak 2012-06-20 20.38

chuje na motorach traktują innych. Dopierdole ci tak, że na wózku skończysz (wcześniej podpiszesz notarialne oświadczenie). Przestrzele kolana i zmasakruje ryj. Tak ja się czuję gdy śłucham huku silnika siedząc w domu i gdy pierdolec mknie po mieście. Tak też czują się bliscy zabitych lub ranionych przez moto-bandytów. Vim vi repelere licet... tak widze sprawiedliwość.

wluvye Gość
~wluvye
do kalol ofiary pękniętego kondoma 2012-06-20 21.57

do kalol, to podaj swoje namiary to wtedy porozmawiamy sobie w cztery oczy ty odpadzie z peknietego kondoma

wenus Gość
~wenus
uuu na ostro idzie:) A kto mi powie po co ludzie kupują motory, ścigacze? 2012-06-20 22.13

Po to by usiłować dokonać przestępstwa, zabić, ranić. Tak to wygląda w obiektywie.