*
Tragiczny wypadek w Paniówkach Dodane 2012-08-13 15.39 , komentarzy 70

Paniówki koło Knurowa: śmiertelny wypadek dziewczynki na rowerze

Wypadek miał miejsce dzisiaj (13 sierpnia 2012 roku) około godziny 11.45 na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Wolności w Paniówkach. Zginęła 16-letnia dziewczynka.

Wypadek miał miejsce dzisiaj (13 sierpnia 2012 roku) około ...

W Paniówkach zginęła dziewczynka

Autor: KWP Katowice

Aktualizacja 15:37

Wbrew informacjom, które podawaliśmy wcześniej, rowerzystka miała 16, a nie 14 lat. Dokładne przyczyny nie są jeszcze znane, wstępnie ustalono, że prawdopodobnie nastolatka źle najechała na krawężnik, straciła panowanie nad rowerem i wpadła wprost pod koła jadącej ciężarówki.

13:04

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód ciężarowy potrącił kierującą rowerem dziewczynkę. Rowerzystka zginęła na miejscu. Na miejscu pracują w tej chwili policjanci i prokurator. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku w Paniówkach zajmie się komenda w Gliwicach.

Aktualnie kierowcy jadący w stronę Mikołowa muszą się liczyć z utrudnieniami. Część ulicy jest zamknięta i ruch odbywa się wahadłowo.

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

smutne Gość
~smutne
smutne 2012-08-13 13.44

smutne

hołard Gość
~hołard
. 2012-08-13 14.35

zawsze uśmiechnięta dziewczyna .
[*] :(

Gość Gość
~Gość
Gość 2012-08-13 14.36

Ona miała 17 lat

ja Gość
~ja
wypadek 2012-08-13 14.58

ska ona była? Paniówki?

GOŚĆ Gość
~GOŚĆ
?!?!?! 2012-08-13 15.00

kto dokładnie zginął?!?! to ważne! błagam!

Gość Gość
~Gość
. 2012-08-13 15.00

Tak z paniówek. Mieszkała na gliwickiej

Johny Gość
~Johny
wypadek 2012-08-13 15.01

Karolina L.

GOŚĆ Gość
~GOŚĆ
?!?!?! 2012-08-13 15.03

dzięki, na pewno nie Klaudia L.?

Johny Gość
~Johny
... 2012-08-13 15.04

Tak na 100% Karolina

Basia Gość
~Basia
... 2012-08-13 15.19

ile ona miała lat? 17? Czy 14? :(

Leszcza Gość
~Leszcza
... 2012-08-13 15.23

17

marrr Gość
~marrr
[*] 2012-08-13 16.00

Dlaczego nie buduje się ścieżek i dróg rowerowych , tylu wypadków można było by uniknąć .... :(

smutne Gość
~smutne
krawężnik 2012-08-13 16.18

Ten krawężnik jest bardzo wysoki i to pewnie wpłyneło na ten nieszczęśliwy wypadek...Gdyby na końcu był obniżony może nic by się nie stało a tak przez głupotę budującego stała się taka tragedia!:(

M&ms Gość
~M&ms
tragedia 2012-08-13 16.47

smutne to i tragiczne że w miejscowościach o takim natężeniu ruchu nie ma ani metra ścieżki rowerowej!!! Kondolencje Rodzinie tej dziewczyny!!!

Gość Gość
~Gość
[*] 2012-08-13 16.55

...Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie ...

AGość Gość
~AGość
[*] 2012-08-13 16.58

Jacie ja znam ją i chodzę z jej siostrą o klasy TRAGEDIA

[*] Gość
~[*]
[*] 2012-08-13 17.00

Kurde, kondolencje dla jej rodziny . nie szczesliwy wypadek : (.

ta z paniowek Gość
~ta z paniowek
[*]. 2012-08-13 17.50

[*]...Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie ...
Przez jeden głupi krawężnik straciła życie kto mół być tak głupi i tak wysoko go postawić ?! Kondolencje dla jej rodziców i sióstr

Któraś z paniówek Gość
~Któraś z paniówek