*
Aquapark w Rudzie Śląskiej Dodane 2014-02-28 14.45 , komentarzy 30

Aquadrom w Rudzie Śląskiej [cennik, zdjęcia, godziny otwarcia]

AQUADROM W RUDZIE ŚLASKIEJ. Zobaczcie zdjęcia, sprawdźcie ceny i godziny otwarcia parku wodnego.

akwapark,aquadrom,chebzie,ruda śląska

Aquadrom w Rudzie Śląskiej

Autor: facebook.com/AquadromRudaSlaska

Zobaczcie zdjęcia Aquadromu w Rudzie Śląskiej


W Aquadromie jest w tej chwili podział na trzy strefy. Najważniejsza to strefa rekreacji, nastawiona przede wszystkim na zabawę.

Druga część to strefa sportu przygotowana dla fanów pływania w klasycznym znaczeniu tego słowa. Ostatnią strefą jest saunarium. Aquadrom jest przygotowany na równoczesne przyjęcie 1300 gości.

W strefie sportowej znajdziemy basen z 4 torami o długości 25 metrów, basen z ruchomym dnem, którego głębokość uzależniona jest od rodzaju prowadzonych zajęć oraz tubę dla płetwonurków.

Zobacz też: ROZKŁAD JAZDY KZK GOP. Wybór linii, rozkład online. Tramwaje i autobusy [Katowice - rozkład jazdy]


Najbardziej spektakularną zjeżdżalnią Aquadromu jest Wirek. Zjeżdżalnia nazwana na cześć jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, zakończona wielkim lejem. Najdłuższą zjeżdżalnią jest Ruda Śliska. Startujemy z poziomu 14 metrów i jedziemy 139 metrów. Po drodze mijamy kilka interaktywnych miejsc, jeśli ich dotkniemy zdobywamy punkty, które w połączeniu z czasem zjazdu wyłonią najlepszego "ślizgacza".

Cennik Aquadromu w Rudzie Śląskiej


Od poniedziałku do piątku
6.00 - 9.00 - 6 zł za godzinę, 11 złotych za dwie godziny, tylko basen sportowy
9.00 - 16.00 - 10 zł za godzinę, 18 złotych za dwie godziny - bilety normalne. 8 złotych za godzinę, 15 złotych za dwie godziny - bilet ulgowy.
16.00 - 22.00 - 13 zł za godzinę, 24 złotych za dwie godziny - bilety normalne. 9 złotych za godzinę, 16 złotych za dwie godziny - bilet ulgowy.
bilet całodniowy - 30 zł - bilet normalny. 25 zł - bilet ulgowy.

w weekendy i święta
7.00 - 9.00 - 6 zł za godzinę, 11 złotych za dwie godziny, tylko basen sportowy
1h - 19 zł - bilet normalny. 13 zł - bilet ulgowy.
2h - 29 zł - bilet normalny. 20 zł - bilet ulgowy.
3h - 39 zł - bilet normalny. 27 zł - bilet ulgowy.ł
bilet całodniowy 49 zł - bilet normalny. 37 zł - bilet ulgowy.

Ponadto możliwe jest naliczanie minutowe 25 gr/minuta. Codziennie oferowane są zniżki i promocje.

Godziny otwarcia Aquadromu w Rudzie Śląskiej


Strefa rekreacji
9.00 - 22.00 od poniedziałku do niedzieli

Strefa sportu
6.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku
7.00 - 22.00 weekendy i święta

Saunarium
14.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku
9.00 - 22.00 weekendy i święta

Aquadrom jest czynny do 21.45, wtedy będziecie prosić o udanie się w stronę przebieralni. Do godziny 22.00 należy zdać "zegarek" i rozliczyć się w recepcji.


X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Komentarze

Januszek Gość
~Januszek
Aquapark 2013-01-04 04.46

Bylem i nie zaluje.

lemur Gość
~lemur
a tak pieknie mialo byc ;-) 2013-01-05 13.15

stanowczo za drogo ,lepiej do kina isc ,miernota i NUDA już po poł godzinie....ROZCZAROWANIE.PL.

p Gość
~p
Najlepszy żart to ilość pomieszczenia gości jednorazowo 1300 na śledzia :) 2013-01-05 22.31

Ten basen to na dzień dzisiajszy nie porozumienie a za 5 lat to będzie katastrofa dla miasta a kredyt jest na 30 lat kto go spłaci mieszkańcy.

gosc Gość
~gosc
To nie sanatorium 2013-01-07 19.04

Nie byliście w Ciechocinku ! Tam są ceny ....

tarnogórzanka Gość
~tarnogórzanka
wodnik 2013-02-18 22.29

Tarnogórski Aquapark ! Tam jest dużo drożej i szału niema, w Rudzie jest według mnie dużo lepiej i taniej :)

KUPURAK Gość
~KUPURAK
...........! 2013-02-24 15.58

Drogo,20 za 1 h,wole 100razy Aqua Park w tarnowskich górach

Natalia Gość
~Natalia
:)) 2013-02-24 18.40

Basen jest super,moja coreczka byla zadolowna i my takze.Jest tansze niz w aqua parku w Tarnowskich Gorach.Polecam jest cieplej na basenie niz Tarnoskich Gorach.

fox Gość
~fox
!!!!! 2013-02-24 22.46

byłem i jest ok ! ale cana za duza ! choć jest tam co robić i się bawić ale prosze zwrócić uwage na czas? zegar na bazenie ma inny czas jak czas komp w kasie oszukuja !! na minutach płaci sie za godz basenu i nie daja czasu na przebranie doliczają czas zaraz po godz. nic wolnych min.

Rodzina Gość
~Rodzina
Rodzina 2013-05-23 14.46

Nawet jest ładnie, ale dla rodziny 4 osobowej za drogo.

łysy Gość
~łysy
!!!!! 2013-06-01 18.51

Ogólnie jest Ok. Mam tylko dwa zastrzeżenia. Po pierwsze cena. Po drugie: ograniczenia wiekowe na zjeżdżalniach. Dziecko nie ma wypisane na czole daty urodzenia, jeden ratownik pozwala drugi nie i jest bałagan. Powinno się brać pod uwagę wzrost nie wiek. Syn nie mógł skorzystać ze zjeżdżalni bo nie ma 14 lat a wzrostu ma 164 cm. i zapłaciłem za niego jak za dorosłego. Paranoja!!! Wystarczy namalować kreskę na ścianie. Masz-wchodzisz, nie masz- nie wchodzisz i wszystko jasne.

laura Gość
~laura
superowo,bombowo i ekstra 2013-07-20 13.25

super po prostu nie da się tego opowieedzieć może drogie ale w sumie opłaca sie no bo jest tyle atrakcji mi narazie się nie znudziło!!!! polecam wrzystkim a ci którzy napisali że jest nie fajnie i drogo to mają zbyt duże wymagania no i nieznają się ...

Gość dora Gość
~Gość dora
Rewelacja 2013-07-20 16.18

Jestem bardzo zadowolona, a ceny są do przyjęcia. Przynajmniej na miejscu.

Panewniki Gość
~Panewniki
Za drogo.!!!!!!!!!!!! 2013-07-30 20.03

Pojad e znowu do Tarnowskich Gor.Tam w aquaparku duzo taniej,.

POla Gość
~POla
Dlaczego jest drozej niz gdzie indziej?? 2013-07-30 20.04

Mieszkam blisko a jedze do innych parkow wodnych.Jest duzo taniej.

Ula.K. z  rodzina. Gość
~Ula.K. z rodzina.
Polecam TARNOWSKIE GORY!!! 2013-07-30 20.06

taniej!!i mysle ze lepiej.Fal morska cudowna i korzystac mozna z sauny bez doplat.

Pela  z rodzina. Gość
~Pela z rodzina.
Tu jest drogo!!!!! 2013-07-30 20.08

Wole Tarnowskie Gory.Tam z a 35 zl moge spedzic caly dzien korzystac z sauny.Oprocz weekendow.Wtedy 50 zl.

Ruda Gość
~Ruda
Macie drozej niz gdzie indziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2013-07-31 16.03

Dlaczego????A wcale nie jes t lepiej niz w Tarnowskich Gorach!!!

olek Gość
~olek
Dlaczego tak drogo???????? 2013-07-31 16.06

dlaczego??????jezdze do innych AQUAPARKOW.

Slazaczka  wkur........... Gość
~Slazaczka wkur...........
Drozej niz w innych aqaparkach!!!!!!!!!!!!! 2013-08-02 09.27

mam blisko a musze jezdzci do innych!!!!

mysle Gość
~mysle
Za drogo.!!!!!!!!!!!! 2013-08-02 09.28

Pogoda dla BOGACZY.

Panewniki Gość
~Panewniki
W Tarnowskich Gorach jest taniej. 2013-08-02 09.29

Nie doplacam z a SAUNY!!!!!!!!!!!!!!!!!

polski Niemiec Gość
~polski Niemiec
Dlaczego slaskie dzieci maja taki drogi aquapark?? 2013-08-02 09.30

Nie rozumiem tego??????

fan Gość
~fan
Splajtujecie ,bo macie wyzsz e ceny niz inni. 2013-08-02 09.32

Dlaczego tak jest???????????????????????????????????????/

mama Gość
~mama
Aquadrom dla BOGATSZYCH........ 2013-08-02 09.33

Dzieci slaskie z biedniejszych rodizn patrza przez szybe........

bieda  polska Gość
~bieda polska
Bilet calodniowy 75 oproc z weekendow. 2013-08-03 12.24

a w Tarnowskich Gorach 50 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w dni powszechne.
i siedze w saunie jak chce