*
MORDERSTWO GRODZIEC - POSZUKIWANY ALEKSANDER WAWRZECZKO Dodane 2012-12-30 12.00 , komentarzy 0

List gończy za Aleksandrem Wawrzeczko. 33-latek podejrzewany jest o zamordowanie ojca i macochy

Mężczyzna miał dokonać zabójstwa nożem kuchennym po kłótni rodzinnej. Obława na poszukiwanego objęła cały region.

Mężczyzna miał dokonać zabójstwa nożem kuchennym po kłótni ...

Poszukiwany Aleksander Warzeczko

Autor: materiały Policji

Zobacz pozostałe wieści: Na sygnaleProkuratura w Bielsku-Białej wydała list gończy za Aleksandrem Wawrzeczko. 33-latek miał dokonać podwójnego zabójstwa 28 grudnia w Grodźcu. Według ustaleń policji, mężczyzna po kłótni rodzinnej zamordował nożem ojca i macochę. Kiedy na miejsce tragedii przyjechali policjanci, Wawrzeczko strzelał do nich z wiatrówki. Zdołał uciec. Od piątku trwa obława. Mężczyzna poszukiwany jest w całym regionie.

30 grudnia ujawniono zdjęcie podejrzanego oraz rysopis. Aleksander Wawrzeczko ma: krępą budowę ciała, wzrost 170 cm, włosy ciemne, spięte w kucyk, na twarzy kilkudniowy zarost. Jednocześnie policja ostrzega, że może przy sobie posiadać niebezpieczne narzędzia.

Wszelkie informacje o poszukiwanym należy przekazywać komendzie miejskiej w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 812 12 55 lub do najbliższej jednostki policji, numery alarmowe: 997, 112.

X

Miejsce
w rankingu
REDAKCJA portalu

To My. Moje Miasto. Serwis społecznościowy i informacyjny jednocześnie. Dziś najszybciej rozwijające się i największe medium w województwie Śląskim. Co miesiąc odwiedza nas ponad 300 tys. unikalnych użytkowników. ------------------------------------------------------------ Blogi, wideo, zdjęcia, dziennikarstwo obywatelskie, artykuły, komentarze, oceny, Foto Deje.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: