*
Dodane 2013-05-24 11.10 , komentarzy 47

Koncert Beyonce w Polsce 25 maja 2013 w Warszawie [bilety]

Artystka zagra na Stadionie Narodowym w maju. To będzie pierwszy koncert Beyonce w Polsce. 15 lutego ruszyła sprzedaż biletów.

Artystka zagra na Stadionie Narodowym w maju. To będzie pierwszy ...

Beyonce zagra w Warszawie 25 maja na Ora...

Autor: mat.pras.

Borussia - Bayern. Finał Ligi Mistrzów ONLINE.

Beyonce, Stadion Narodowy, Warszawa, 25 maja


Beyonce to jedna z największych gwiazd R'n'B na świecie. Na swoim koncie ma 16 nagród Grammy. Do jej największych przebojów należą: "Halo", "Crazy in Love" czy "Listen". Jej płyty sprzedały się w 75 milionach egzemplarzy.

Amerykanka pracuje obecnie nad swoim piątym, studyjnym krążkiem, którego producentami są Kanye West oraz Hit-Boy.

Występ w Warszawie Beyonce potwierdziła na swojej oficjalnej stronie. Artystka zagra na Stadionie Narodowym 25 maja. Jej koncert odbędzie się w ramach Orange Warsaw Festival.


Wybory Miss Egozotica 2013 [zdjęcia] Finał w Warszawie




Bilety na Beyonce w Polsce

Bilety na koncert amerykańskiej gwiazdy będzie można kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży biletów Livenation, Eventim oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Bilety na pierwszy dzień festiwalu, gdy zagra Beyonce wynoszą 189 zł,  219 zł, 249 zł, 319 zł i 649 zł.

Beyonce Knowles jest autorką takich hitów jak "Halo", "I was here" i "End Of Time". Amerykanka jest wokalistką R&B, aktorką i projektantką mody.

Urodziła się i dorastała w Houston. Jako dziecko brała udział w konkursach tanecznych i wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny's Child.

Beyonce jest jedną z najczęściej nagradzanych artystek w historii Grammy, z 16 wyróżnieniami (13 jako solowa wokalistka i trzy z grupą Destiny’s Child). Piosenkarka skończyła niedawno 30 lat. Jest partnerką Jay'a Z, z którym ma córkę.


X

Miejsce
w rankingu
Lucyna Jadowska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Julia Gość
~Julia
Bilety 2013-02-04 09.42

A gdzie niby te bilety gdzie można je kupić bo, na Biebera mam już kupione tylko nie wiem gdzie można kupić bilety na Beyonce.

POMOCY !!!!!!

szpilka Gość
~szpilka
bilety 2013-02-04 14.08

http://www.owf2013.ebilet.pl/#

Ja Gość
~Ja
bilety 2013-02-04 16.20

ile mogą kosztować bilety na jeden dzień?

Kalol78 Gość
~Kalol78
Hamerykańską wiochą podniecacie sie bo nie rozumiecie o czym śpiewa. 2013-02-04 17.08

przeciez Beyonce to obciachówa a'la dico polo, z którego lżaą głupcy...

hankaziom Gość
~hankaziom
chyba cię coś biedzi ~`Karol78 2013-02-04 19.37

jeśli uważasz ze Beyonce to obciachowa to zobacz na to nasze polskie :ona tu jest i tańczy dla mnie. Po prostu jesteś typowytm hejterem. Ja nie lubię np. Justina Biebera i nie mowie od razu ze to bciach czy coś..TYPOWY POLSKI PUSTAK Z CIEBIE. POZDRO

katamaranka Gość
~katamaranka
Brak wszelkiego rozumu 2013-02-05 20.55

Każdy kto twierdzi,że Beyonce to "wiocha" sam chyba ma coś nie po kolei w głowie. Radzę zasięgnąć lepszej opinii specjalistów z tej branży. Widocznie sam nie znasz angielskiego i nie wiesz jaki jest sens jej twórczości.

Kalol78 Gość
~Kalol78
O prszę, autorytety muzyczne zabrały głos. Bezguścia poruszją kwestię gustów. 2013-02-05 21.41

Wspaniałe porównania. Lady gaga, beyonce itp. to szit wypływający z kanału na manhatanie prosto na stoły prostaków, buców udających znawców sztuki. "Ona tańczy dla mnie" to ten sam gatunek, ale nasz rodzimy i nie skurwi..ny komercyjną napinką. Dziwnym trafem 90% Polaków to lubi, a mordami kłapią ci, którzy nie potrafią ZAROBIĆ tyle co chłopcy z weekend'u ani stworzyć niczego co przyciągnie rzesze ludzi chcących płacić za LEGALNĄ muzykę.

Majek Gość
~Majek
Jak zwykle zazdrośni Polacy 2013-02-05 21.57

' Beyonce to wiocha, shit" ...- powiedzieli wszyscy ci których nie stać na bilety LUB którzy zazdroszczą jej sławy i tego,że ogromna ilość ludzi na świecie ją bardzo lubi ;)

D. Gość
~D.
<3 2013-02-06 00.10

Beyonce! <3 jak dla mnie najwspanialsza wokalistka na świecie.

fanka Gość
~fanka
wydarzenie dekady 2013-02-06 22.32

w koncu ! czekalam na to od lat, nie moge sie doczekac

Agatka Gość
~Agatka
;) 2013-02-07 16.18

Beyonce Knowles to najlepsza żyjąca artystka świata!!!!


Queen...;!!!

AGACIA Gość
~AGACIA
:) 2013-02-07 16.19

Beyonce Knowles to najlepsza artystka na świecie!!!

Bonifacybezucha Gość
~Bonifacybezucha
hej obrońcy WEEKENDU! 2013-02-07 19.18

rzeczywiście Beyonce to ścierwo... a Weekend zrobił utwór na poziomie. jakiś dowcip roku wam się udał... Beyonce ma ogromne zaplecze wokalne z wielką rozpiętością oktaw głosowych... jeżeli sądzisz, ze to shit to idz posłuchaj swoich ulubionych polskich raperów "na poziomie"...
popularne czy nie ale talent ma ogromy.

Naaatalia Naaatalia
?! 2013-02-07 23.24

Jeżeli ktoś myśli, że Beyonce to "obciachówa a'la dico polo" to ma niepokolei w bani. Kalol78, że ty nie wiesz o czym spiewa to nie znaczy, że inni nie wiedzą

nie fanka Gość
~nie fanka
ŻAL 2013-02-08 16.02

Beyonce fakt jest światową gwiazda nie lubię jej ale na koncert pewnie pójdę ponieważ jest to jakieś wydarzenie a wracając do zespołu Weekend nie rozumiem ludzi którzy śmieją się z tej piosenki lub z disco polo jak każdy Polak bawi się przy tym rodzaju muzyki a piosenkę "Ona tańczy dla mnie" każdy słyszał i mogę sie założyć że każdy nuci sobię tą piosenke.Disco polo to jest również rodzaj muzyki i mimo ze są tam proste teksty i melodia bardziej trafiają do czlowieka niz teksty innych światowych gwiazd.Ja osobiście wole 'Ona tańczy dla mnie" niz hallo czy inna piosenke tej oto artystki.

Kalol78 Gość
~Kalol78
Światowa sława wynika wyłącznie z nakładów finansowych. Pompuja ten kał tyle kasy na promowanie, że nie ma szans na niepowodzenie. 2013-02-11 09.15

Podobnie nasze rodzime Oscypki-Bułecki czy inni. Arogancka lansera w eremefach, zetkach powoduje, że są sławni. Tyle, ze to napinka i jak się okazuje ludzie wcale nie chcą ich kupować. Hamerykańska kupa dlatego wam smakuje bo jest egzotyczna. Oktawy beoynce można sobie darować bo przeciętnego słuchacza to nie interesuje. Osobiście, jak mam ochotę na sztukę to słucham arii operowych. Ament.

aaaa Gość
~aaaa
aaaa 2013-02-12 21.59

weekend to dopiero beznadzieja.bez glosu. 90%osót to lubi? chyba na twojej wsi...

Ewcia Gość
~Ewcia
Callanetics z Mariolą Bojarską na DVD. 2013-02-15 12.42

CALLANETICS Z MARIOLĄ BOJARSKĄ JUŻ NA DVD. SCHUDNIJ NA WIOSNĘ.

Organizator Gość
~Organizator
Konkurs 2013-02-16 09.34

Witamy po krótkiej przerwie. Dziś rozpoczął się konkurs ,w którym do wygrania Bilety na koncert Beyonce.
Zapraszamy na stronę : http://biletybeyonce.blogspot.com/

ooo Gość
~ooo
Fajnie... 2013-02-18 13.35

tylko szkoda, że na bilet mnie nie stać. Może następnym razem...

Zuzia Gość
~Zuzia
Kupię 2 na płytę 2013-03-05 13.47

Kupię 2 bilety na płytę oczywiście na 25 :)
Jeśli ktoś ma na sprzedaż to proszę o kontakt mailowy pod adresem zuziak0097@gmail.com

izka84 Gość
~izka84
"Hamerykańska wiocha...." 2013-04-11 15.39

Do Karol78, wiesz co 3/4 artystów wykonuje a'la disco polo tak jak to ująłeś w swojej wypowiedzi. Ale czy uważasz jeśli Nas, method men stworzą utwór o kwiaciastych portkach to również będziesz uważać to to wiocha?? Ja akurat wiem o czym beyonce śpiewa-fakt nie jest to zbyt inteligentne lecz głos kobieta posiada a chyba to również jest ważne a nie tylko słowa utworu

Bartek Gość
~Bartek
Wyjazd ze Śląska na Beyonce 2013-04-17 22.33

Organizuję wyjazd busem z Katowic na koncert Beyonce 25 maja. Zapraszam!
https://www.facebook.com/events/360417080746306/

Mat86 Gość
~Mat86
koncert online 2013-04-24 01.42

Koncert Beyonce online za darmo w internecie!
http://beyoncepolandonline.wordpress.com

Olaaa Olaaa
BILETY !! PILNE 2013-04-24 18.25

SPRZEDAM 3XBILETY PO 250ZL KAZDY NA BEYONCE(1dniowy). TRYBUNY G19. moj email to olcia1805@wp.pl