*
Dodane 2013-03-12 14.45 , komentarzy 0

Multikino w City Point w Tychach. Otwarcie 15 marca 2013!

Już tylko kila dni pozostało do otwarcia Multikina w Tychach. Będzie to pierwszy multipleks w mieście.

Multikino,Tychy,City Point

Baczyński będzie jednym z pierwszych fil...

Autor: mat. prasowe

w projekcji najlepszych filmów na wielkim ekranie. W piątek 15 marca, w Galerii Handlowej "City Point" w Tychach zostanie otwarty multipleks Multikino. Specjalnie z tej okazji przygotowano liczne atrakcje.

Multikino będzie najbardziej nowoczesnym kinem w Tychach. Sale wyposażone będą w panoramiczne ekrany, projektory Barco pozwalające na projekcje filmów w 48 klatkach na sekundę (jak "Hobbit: Niezwykła podróż"), system 3D - Master Image 3D oraz cyfrowy system dźwięku przestrzennego. 

Z okazji otwarcia Multikina mieszkańcy Tychów będą mogli zobaczyć takie filmy jak: "Oz: Wielki i Potężny 3D", "Baczyński", "Złodziej tożsamości", "Daję nam rok" oraz "Dzień Kobiet". 

Natomiast rodziny z dziećmi mogą odwiedzić Multikino w sobotę i w niedzielę podczas filmowych poranków dla najmłodszych. O godzinie 10.30: "Noddy", "Troskliwe Misie", "Troskliwe Ciastko" i "Zgaduj z Jessem", a o godz. 12 "Troskliwe Misie - Wielka Przygoda Niezdarka". W piątek 15 marca od godz. 16 do godz. 19 oraz w sobotę i w niedzielę w godz. 12-19 dzieci będą mogły uczestniczyć w malowaniu twarzy i wykonywaniu brokatowych tatuaży. Zostanie przygotowany również kącik plastyczny z bajkowymi kolorowankami, a mali kinomani będą mieli możliwość spotkania z ulubionymi postaciami z bajek - Kubusiem Puchatkiem oraz Myszką Miki i Myszką Mini.

22 marca mieszkańcy Tychów będą mogli wziąć udział w pierwszej "Nocy Kina" i z jednym biletem (za 15 zł) przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksu. Impreza rozpocznie się o godzinie 23. i potrwa do samego rana.Zobacz inne ciekawe materiały


HORKA DOLLSFANTOMAS I MARIACKA"PIEPRZ RADARY" SZWEDZKI I GRAFFITI

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: