*
PRZYSTANEK WOODSTOCK 2014 Dodane 2014-07-30 19.00 , komentarzy 125

Przystanek Woodstock 2014. Kto zagra? [program, artyści, koncerty]

Znamy już artystów i line-up tegorocznego Przystanku Woodstock. Zobaczcie, jakie będą koncerty na Woodstocku.

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2014

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2014, KTO ZAGRA?

Autor: Radek Rakowski, archiwum MM

Przystanek Woodstock 2014


Każdego roku setki tysięcy młodych ludzi zmierza do Kostrzyna, aby wspólnie bawić się na Przystanku Woodstock. Ze Śląska, tak jak z największych miast w całym kraju, do Kostrzyna jadą specjalne pociągi, którymi Ślązacy docierają na Przystanek Woodstock, aby bawić się na tym największym festiwalu w Europie.

Zobacz też: 19. Przystanek Woodstock [zdjęcia]


Gdy Przystanek Woodstock pojawił się na polskiej mapie festiwali, na scenie grali przede wszystkim przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Z biegiem czasu to się jednak zmieniło, na Przystanku Woodstock występowały już takie światowe gwiazdy jak: Guano Apes, Papa Roach lub Prodigy.



Wykonawcy Dużej Sceny 20. Przystanku Woodstock

31.08.2014 - CZWARTEK
15.00 ORKIESTRA KOSZTRZYŃSKA
15.05 T. LOVE & GOŚCIE
16.30 SHATA QS
17.25 THE BILL - THE BEST OF (Gościnnie Soko)
18.40 PROTOJE & INDIGGNATION
19.55 HATEBREED
21.25 BUDKA SUFLERA & GOŚĆIE - 40 lecie
22.55 SKID ROW
00.25 VOLBEAT
01.50 BEDNAREK - ZŁOTY BĄCZEK

01.08.2014 - PIĄTEK
15.00 TABU - ZŁOTY BĄCZEK
16.10 BE.MY
17.10 CARRANTUOHILL & ELEONOR MCEVOY
18.40 LAO CHE
20:10 ACID DRINKERS & Goście - 25 LAT, Duża zawartość Fishdicka!
21.40 SKINDRED
23.10 KY-MANI MARLEY - TRIBIUTE TO BOB MARLEY
00.40 SKA-P
02.10 KAPELA ZE WSI WARSZAWA & MERCEDES PEON

02.08.2014 - SOBOTA
15.00 UKEJE
16.00 THE BREW
17:00 MARIKA & SPOKOARMIA
18:05 PIERSI - THE BEST OF
19:25 JELONEK + ORKIESTRA FILHARMONII GORZOWSKIEJ
20:50 COMA
22.30 ACCEPT - EKSKLUZYWNY KONCERT FESTIWALOWY
00.00 MANU CHAO LA VENTURA
01.50 THE BOSSHOSS
03:00 ZAKOŃCZENIE

Zobacz również: Koncerty na Śląsku 2014




Piotr Kalsztyn

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Spięta Gość
~Spięta
?;) 2013-05-03 23.54

Czy na Waszej liście do rozmów jest Lao che???

guessWho Gość
~guessWho
GALA 2013-05-07 16.35

Hej, a czy jest możliwość, żeby zagrała Gala? Czytałem gdzieś, że są prowadzone z nią rozmowy. A bardzo bym chciał ją zobaczyć w końcu na żywo!!!!!!!

Iza Gość
~Iza
chciała bym byc 2013-05-11 15.29

HUNTER <3 szkoda ze mnie nie bedzie ;_;
i do tego FARBEN LEHRE *-*

sandra Gość
~sandra
BEDNAREK <3 <3 2013-05-12 13.10

świetnie , że bedzie !! :D on jest tak pozytywny , że masakra .. wiem co mówie ;**

Martyna ;] Gość
~Martyna ;]
Bednarek *.* 2013-05-12 20.15

sandra zgadzaam się ; To niesamowite jak jedna osoba może napełnić aż tak wielu ludzi na swoich koncertach zajebistą energią ;> BEDNAREK to potrafi jednoczyć publikę :D Po jego koncertach ludzie szaleją jeszcze długi czas nawet jak już zejdzie ze sceny ! Cud chłopak *.*

SKRZYPEK Gość
~SKRZYPEK
BACKSTREET BOYS 2013-05-14 10.21

Błagam, Backstreet boys!!!!!!! BŁAAAAAAAAAAAAAAGAM!!!!!

Patka Gość
~Patka
Bednarek *.* 2013-05-14 17.07

Aaaaaa Bednarek musi być ale powiedzcie mi o której godzinie??

wredoootaaa Gość
~wredoootaaa
cholera 2013-05-16 20.40

w tym roku się wybieram i z tego co czytam to znam Bednarka i Marię Peszek. Gorzej z resztą. Trzeba nadrobić!

... Gość
~...
cholera nr 2 2013-05-21 11.18

kurde no! w końcu mnie rodzice puszczają a tu takie zespoły??! Zróbcie coś z tym.. Gdzie Lao Che, Sabaton, Zielone, Pidżama, Kabanos.. mogłabym tak wymieniać do końca.

hehe Gość
~hehe
Bednarek 2013-05-23 08.34

Kocham go <3<3<3

hihihi Gość
~hihihi
Bednarek 2013-05-23 08.38

Kamil rządzi. On jest najlepszy :-);-)

oNA :> Gość
~oNA :>
:> 2013-05-23 19.50

Bednarek :*!

MR Dean Gość
~MR Dean
a to co? 2013-05-24 14.01

jednak nie biorę urlopu na Wooda
W tym roku bida ;/

yyy Gość
~yyy
yyy 2013-05-26 09.44

Brakuje kilku naprawdę dobrych zespołów
pidżama..:(
lao che...:(
happysad...:(
snl... :(
lipaaa
;/

Naturalny Gość
~Naturalny
Woodstock 2013-05-26 10.56

Skończcie, już marudzić, że chcecie Pidżame na Woodstocku.. co roku to samo czytam, słucham, itd.
Jestem pewien, że nawet gdyby w tym roku zagrali, to przed następnym Woodem, byłaby ta sama śpiewka.. ;p
Bednarek, na dużą scenę mi nie pasuje, może to dlatego, że chłopak źle mi się kojarzy ale to kwestia gustu.. ;)
Ogólnie po raz kolejny, jadę na Woodstock, po to by, kilka dni w roku, przeżyć w normalnym trybie ;p

kudlacz Gość
~kudlacz
Woodstock 2013-05-26 20.41

Natural Dread Killaz, East West Rockers, Bas Tajpan, Sabaton, Lao Che, Bob One, KaeN, Pidżama i Lux Torpeda
coś z tego żeby było...

Janusz Palikot Gość
~Janusz Palikot
Najpierw legalizacja marihuany a potem legalizacja twardych narkotyków taki jest nasz program wyborczy ! 2013-05-26 21.28

.

klub Gaja Gość
~klub Gaja
Woodstock to spęd naćpanego "bydła" ! 2013-05-26 21.29

.

NFZ Gość
~NFZ
mua :* 2013-05-26 21.44

zgadzam się, dlatego jadę!!! :D

punk Gość
~punk
woodstok 2013-05-26 23.42

jestes sam jak bydle pewnie nigdy nie bylicsie pedaly!!!!! impreza jest zajebista

jfb Gość
~jfb
:* 2013-05-27 19.02

Czemu happysad nie zagra w tym roku:(

yoyo Gość
~yoyo
rere 2013-05-28 11.04

Ras Luta zagra czy nie ?

fakjee! Gość
~fakjee!
Mech 2013-05-28 14.53

... i nie mam więcej pytań

ja Gość
~ja
Trzeba być 2013-05-28 14.57

Pierwszy dzień zawalony.. na rozpoczeciu trzeba być ;D na Enter Shikari, potem na Eneju u Kriszny a w tym czasie pewnie laureat złotego bączka i to zapewne My Riot i tez trzeba być ;/ w drugi dzien bieda, jedynie Farben Lehre.., w trzeci trzeba byc poraz drugi na zespołach Hunter i Kaiser Chiefs ;)

blastuś Gość
~blastuś
zły kierunek imho 2013-05-28 15.01

czytam komentarze... czytam czego wy ludzie chcecie na woodstoku i taką mam refleksję, że wy lepiej na Ostródę sobie pojedźcie... tam będzie i Bednarek i Ras Luta i East West Rockers i Bas Tajpan i Bob One i mnóstwo fajnych ekip soundsystemowych, których nazw nawet nie znacie.