*
Tragiczny wypadek motocyklisty w Miasteczku Śląskim. Dodane 2013-04-22 08.34 , komentarzy 23

Wypadek motocykla w Miasteczku Śląskim. Nie żyje 18-letnia dziewczyna [Zdjęcia]

Wczoraj (21 kwietnia 2013 rokU) w Miasteczku Śląskim doszło do tragicznego wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem.

Wypadek motocyklisty w Miasteczku Śląskim

Wypadek motocyklisty w Miasteczku Śląski...

Autor: KPP Tarnowskie Góry

Do wypadku doszło wczoraj (21 kwietnia 2013 roku) około godziny 14.00 na skrzyżowaniu ulicy Woźnickiej i Śląskiej w Miasteczku Śląskim. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renault kangoo skręcał w lewo i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklistą.

W wyniku zderzenia ciężkie obrażenia odniósł 20-letni motocyklista, który kierował hondą. Jego 18-letniej pasażerce została udzielona natychmiastowa pomoc, helikopterem przetransportowano ją do szpitala, gdzie niestety zmarła.

20-latek cały czas jest w ciężkim stanie.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci.

Świadkowie wypadku na forum internetowym www.motocykle.slask.pl podają, że motocykl miał gliwicką rejestrację.



X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Wyślij wiadomość Dodaj do znajomych

Komentarze

Piotrek Gość
~Piotrek
znowu ścigacz 2013-04-22 08.40

jak to się dzieje, że tylko kierowcy ścigaczy mają wypadki.

OSTRAVAK Gość
~OSTRAVAK
... 2013-04-22 08.47

Bo za szybko jeżdżą - ale potem i tak zwalają winę na kierowców (czasem słusznie)

anonim Gość
~anonim
... 2013-04-22 09.32

pewnie miał ze 150 km/h na blacie, wystarczy popatrzyć na zniszczenia auta, że prędkość raczej nie była mała przy uderzeniu a jeszcze pewnie trochę wyhamował.

egon Gość
~egon
"motocykle są wszędzie" 2013-04-22 09.35

Mnie osobiście denerwują naklejki i hasło "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie". Niech motocykle będą tam gdzie mają być, a nie wszędzie tzn. jeden z prawej drugi z lewej, na trzeciego, poboczem itp. Pojadą normalnie pasem z odpowiednią prędkością to na pewno będzie dużo mniej wypadków.

Julek Gość
~Julek
Tu jest ewidentna wina RENAULTA 2013-04-22 09.49

Tak jadą furmaniarze takimi dziwnymi samochodami i nie używają głowy i lusterek i powodują wypadki nie tylko z motorami . !!!!!!!!!!!!!!!! jak każdy widzi rozbity motor to od razu jest jego wina bo pewnie jechał 200 a wymusił pierwszeństwo zardzewiały Renault.

Jarek Gość
~Jarek
PILNY KONTAKT 2013-04-22 09.52

Rodzinę lub znajomych tragicznie zmarłej dziewczyny proszę o kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!

Przyjaciółka Gość
~Przyjaciółka
... 2013-04-22 10.02

Inaczej byście śpiewali gdyby to Wasi znajomi tam leżeli..

kaktus78 Gość
~kaktus78
Kondolenjcie 2013-04-22 10.13

Rodzicom zmarłej tragicznie dziewczyny składam wyraży współczucia proszę o kontakt na foka78@wp.pl kiedy odbędzie sie pochuwek

maciek Gość
~maciek
... 2013-04-22 11.31

" jak każdy widzi rozbity motor to od razu jest jego wina bo pewnie jechał 200"
No trochę wypadków się naoglądałem i nikt mi nie wmówi, że ten motor uderzył w samochód przy prędkości 50 czy 70 km/h.
Nie bronię tu kierowcy samochodu ale wina pewnie leży po obu stronach.
Najgorsze jest to, że zginęła niewinna dziewczyna.

znajomy Gość
~znajomy
!!! 2013-04-22 17.31

Kierowca miał może jakieś /510 km jak skręcał wcześniej przepuszczał jadące samochody i jak zobaczył że jest wolne to ruszył i nagle w jego aucie znalazł się motor z ludźmi ! ta honda na pewno nie jechała 50km/h tak jak mówią znaki na owym skrzyżowaniu bo przy takiej prędkości możliwe że do wypadku by nie doszło ! nie ma co nikogo usprawiedliwiać ale gdyby nie wysoka prędkość to, to by się skończyło łagodniej !

gina Gość
~gina
,,,,, 2013-04-22 23.20

Znałam dziewczyne,pogrzeb odbedzie sie w czwartek w Pyskowicach

... Gość
~...
,, 2013-04-22 23.43

o 13,30

ktoś Gość
~ktoś
... 2013-04-23 08.53

zamknijcie się już...
Majka i Mariusz byli idealni.. Nieważne czyja wina, Ona nie żyje!
Nasza kochana Marlena. Zważcie na to co piszecie bo innych może to ranić!

... Gość
~...
... 2013-04-23 13.50

Nie ważne kim oni byli, chociaż też znałam...
Nie rozumiem ludzi którzy winę z kierującego pojazdem chcą zrzucić na motocyklistę, jak ktoś komentuje to niech pierw siądzie na motocykl i sprawdzi czy nawet przy tych 60km/h tak łatwo jest odbić, efekt podobny byłby jak na zdj...
Kondolencje....

x Gość
~x
x 2013-04-23 15.54

Spójrzcie na crash testy samochód vs motocykl, to zobaczycie, że wcale nie musiał jechać więcej niż 50-60km/h. Dwie osoby+ moto, to daje już sporą wagę, która wyjaśnia uszkodzenia samochodu, bo spójrzcie na motocykl, który wcale nie wygląda, jak po zderzeniu przy prędkościach, jakie sugerujecie... Po prostu w motocyklach są montowane głośne tłumiki, żeby kierowca słyszał, że motocykl nadjeżdża, a większości ludzi wydaje się, że jak jest głośno, to już się zegar w motocyklu zamknął Osoby, które hejtują są żałosne, bo powinni uszanować pamięć zmarłej dziewczyny, a chłopakowi życzyć powrotu do zdrowia i przede wszystkim zamiast obwiniania go dać mu czas aby pogodził się z tragedią, jaka się stała.

syku Gość
~syku
Wspóczuję 2013-04-23 20.08

Utrata bliskiej osoby tworzy w sercach bliskich trudną do opisania pustkę. Nie zapełniajcie jej jadem nienawiści.
Chcecie ganić - to spójrzcie na swój styl jazdy - powiedzcie że nigdy w życiu nie złamaliście ŻADNEGO przepisu.
Nie jeździłeś nigdy motocyklem to nie zabieraj głosu w temacie jazdy na takim sprzęcie bo nie każdy facet to pijak i nie każdy pijak to złodziej.

Wyrazy współczucia dla rodziny. Tak trudno napisać coś co moźe pomóc w takiej sytuacji. ŚWIEĆ PANIE NAD JEJ DUSZĄ. [*]

Wyprzedzany Gość
~Wyprzedzany
2 minuty przed cala trojka mnie wyprzedzala 2013-04-25 08.32

a konkretnie przed samym miasteczkiem. Ja jechalem ok 120 km/h a oni o wiele wiecej. Chlopak na zoltym scigaczu dziewczyna jechal ostatni. po ok 3 minutach gdy przejechalem Miasteczko Sl zobaczylem na swiezo rozwalony zoltty scigacz i ludzi lub jednego ( ciezko bylo dokladnie ocenic ) doslownie wwbitych przez blache do Renaulta Kangoo. Z lewej tylnej strony pojazdu przy bocznej szybce wystawal na zewnatrz jakis kask, a z drugiej strony pojazdu na dole zwisaly czyjes nogi ( czarno lub szaro czerone buty sportowe ). Kierowca Kangoo wykrzykiwal cos na jednego z motocyklistow w czarnej skorze, ktory chodzil w kasku po srodku drogi. Wygladalo to po mojemu jak by sie wbili z podobna predkoscia, z jaka mnie wczesniej wyprzedzali.

Opanujcie się!!!! Gość
~Opanujcie się!!!!
OPANUJCIE SIĘ!!! 2013-05-02 12.12

Byłam raz świadkiem jak zmarł motocylista, po wypadku na drodze po reanimacji , nie udało się niestety go uratować , młody ,przystojny chłopak do końca życia będe to miała przed oczami , do tej pory mam gęsią skórkę i modlę się jak widzę tych wariatów na motorach popisujących się jazdątak jak ten zmarły na 1 kole itp....Dzieci , młodzież OPANUJCIE się , jedno życie tu macie , szanujcie je , nikomu to szpanowanie wasze nie jest potrzebne , WASZE ŻYCIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!! mam dzieci w podobnym wieku , niewyobrażalna tragedia dla rodziców
Uczcie się na błedach innych , wyciągnijcie wnioski, dajcie spokój z tą szybką jazdą proszę!!!!

mufi Gość
~mufi
trzeba myśleć 2013-05-04 16.14

trzeba mieć zwyczajnie głowę na karku ! co tyczy się wszystkich, jak Wy to nazywacie tych w puszkach, dawców organów, jak również tirowców (Ci to dopiero wyprawiają - gość ostatnio mnie mijał 100km/h 200 metrów przed zakrętem tirem). a druga kwestia czemu tak młodym ludziom daję się takie odpowiedzialną rzecz jak prawojazdy ? ten chłopak ma 20 lat, wątpię, żeby miał wyobraźnie i dużo widział w życiu, jeszcze zabrał 18-letnią koleżankę na motor (zakładam żeby przyszpanować), no to finisz każdy zna..........
ja mam troszkę więcej lat i sam bym nigdy na motor nie wszedł, bo jest to czyste zagrożenie życia - jeden kamień, jedna gałązka, jeden gość, który wymusi i po ciebie !!! a jak chcecie zapierdalać (obojętnie kto) to na tor wypierdalać !!!!

Marcin Gość
~Marcin
Do zobaczenia 2013-05-05 23.11

Znałem dziewczynę bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Prześliczna uroda, błysk w oku mnóstwo ciepła w jej spojrzeniu.... Powodzenia po drugiej stronie Marlena, będę pamiętał o Tobie na zawsze mam nadzieje że jeszcze tam sobie porozmawiamy i zatańczymy bo to był twój żywioł...
[*][*][*] Myślami i sercem zawsze z TOBĄ :*

... Gość
~...