*
Dni Sosnowca 2013 roku. Dodane 2013-06-07 10.30 , komentarzy 29

Dni Sosnowca 2013: Zakopower i Mela Koteluk [Program, koncerty]

Znany jest program Dni Sosnowca 2013. Święto miasta rozpoczęło się 1 czerwca i potrwa do 9 czerwca.

Znany jest program Dni Sosnowca 2013. Święto miasta rozpocznie ...

Zakopower będą gwiazdą Dni Sosnowca 2013...

Autor: Piotr Kalsztyn

DNI SOSNOWCA 2013


Dni Sosnowca 2013 potrwają ponad tydzień, rozpoczęły się już 1 czerwca. Najpierw zabawa czeka na najmłodszych, przede wszystkim w Teatrze Zagłębia, gdzie będą wystawiane spektakle dla małych mieszkańców Sosnowca. Swoją rolę odegra również nowa sala koncertowa, której otwarcie zaplanowano na 3. czerwca 2013 roku. Większość mieszkańców Sosnowca czeka jednak na koncerty, które w tym roku wracają do Parku Sieleckiego.

Czekają nas trzy dni koncertów. 7 czerwca na dużej scenie pojawią się Animators, Cool Kids of Death i Zakopower. Dzień później dla sosnowiczan zaśpiewa Mela Koteluk, Tomek Makowiecki i Rykarda Parasol, a 9 czerwca wystąpi Bas Tajpan, Fair Weather Friends i Kapela ze Wsi Warszawa.

Program Dni Sosnowca 2013


1 czerwca 2013 roku.

11:00  „Alicja w krainie czarów” Lewis Carroll w Teatrze Zagłębia
16:00  „Szewczyk Dratewka” Maria Kownacka w Teatrze Zagłębia
10:00 - 16:00 Dzień Dziecka na Górce Środulskiej

2 czerwca 2013 roku.

16:00 Koziołek Matołek w Zamku Sieleckim
18:00 „Szalone nożyczki” Paul Portner (Teatr z Bielska) w Teatrze Zagłębia
10:00 Dzień Dziecka na Górce Środulskiej

3 czerwca 2013 roku.

18:00 Uroczysty koncert galowy na otwarcie Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych.

4 czerwca 2013 roku.

10:00 „Niesamowite przygody Robaczka Kłaczka” R. Dorosławski (Teatr z Częstochowy) w Teatrze Zagłębia
16:00 „Czarujące zakątki Miasta” - konkurs plastyczny w klubie Maczki
19:00 Koncert Formacji wokalnej Tercja pikardyjska w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych

5 czerwca 2013 roku.

9:30 i 11:00 „Niesamowite przygody Robaczka Kłaczka” R. Dorosławski (Teatr z Częstochowy) przy Teatrze Zagłębia
10:00 „Koziołek Matołek i jego przygody" w klubie Maczki
17:00 Koncert zespołów działających w Miejskim Klubie im. J. Kiepury - Energetycznym Centrum Kultury oraz „Energy Bandu” - orkiestry muzyki rozrywkowej Miejskiego Klubu, pod dyr. artystyczną Kasi Piaseckiej w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych
18:00 Koncert zespołu „Brzoska i Gawroński” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu

6 czerwca 2013 roku.


9:30 i 11:00 „Niesamowite przygody Robaczka Kłaczka” R. Dorosławski (Teatr z Częstochowy) w Teatrze Zagłębia
10:00 Sosnowiec moje miasto” - Finał XVI edycji konkursu „Sosnowiec Moje Miasto” o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Muzeum w Sosnowcu.
18:00 Występ kabaretu „Jurki” w klubie Maczki

7 czerwca 2013 roku.

10:00 „Królewna Śnieżka” wg baśni Grimm w Teatrze Zagłębia
10:00 „Sosnowiec - 111 -rozstrzygnięcie Konkursu dla Internautów. Muzeum w Sosnowcu.

PARK SIELECKI - KONCERTY NA DUŻEJ SCENIE

7 CZERWCA 2013 roku.

16:00 - 22:00
ANIMATORS
COOL KIDS OF DEATH
ZAKOPOWER


8 CZERWCA 2013 ROKU.

16:00 - 22:00
MELA KOTELUK
TOMEK MAKOWIECKI
RYKARDA PARASOL


9 CZERWCA 2013 ROKU.

16:00 - 22:00
FAIR WEATHER FRIENDS
BAS TAJPAN
KAPELA ZE WSI WARSZAWA


10:00 - 18:00 Sporty ekstremalne i niekonwencjonalne w Parku Sieleckim.
12:00 „Tworzymy mapę przestrzenną miasta” - warsztaty dla dzieci (6-10 lat). Muzeum w Sosnowcu.
11:00 - 12:00 i 14:00 - 15:00 Dzień Otwarty Sali Koncertowej
- występ pierwszego zespołu z Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu
- występ drugiego zespołu z Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu

Zobacz, co muzycznego dzieje się na Śląsku


NAJWIĘKSZE GWIAZDYKONCERTOWY ŚLĄSKKONCERTY W KLUBACHDEAD CAN DANCE

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Komentarze

Armand  Ryfiński  (apostat) Gość
~Armand Ryfiński (apostat)
Fakty i Mity to (Pedały i Wały). 2013-04-23 10.02

,

Sosnowiczanin Gość
~Sosnowiczanin
Moja opinia 2013-04-26 13.22

kur .. znowu Bas , nie mam nic do niego, jest zajebisty, ale mogliby sie troche bardziej postarać a nie brać naszego serdecznego sąsiada :). Peace

Tata Marcin Gość
~Tata Marcin
A moze cos Panie Górski dla maluszków z naszego Miasta ??? 2013-05-20 12.43

Wszystko fajnie ze znow jakies tam atrakcje sprzyjajace towarzyskim spotkaniom i zrobieniu paru piwek w parku sieleckim. A czy sprawdzony gospodarz moze laskawie zainwestuje w jakiś plac zabaw na miare najwiekszego miasta zaglebia ? tak aby dzieciaczki male tez mialy cos z tego miasta ? Ja rozumiem ze daleko panu gorskiemu z racji wieku do zrozumienia mlodych rodziców i ich pociech (patrz nowe place zabaw w bedzinie - mlody prezydent) ale to wola o pomste aby w centralnym parku sosnowca jakim jest sielecki nie bylo porzadnego placu zabaw z jakas silownią itp. Wstyd !!!!

mm Gość
~mm
taaa 2013-05-29 20.22

Maluszki na siłownię :)


Ale wcześniej stejka zjeść z gryla

Takatamsobie Gość
~Takatamsobie
no nieee 2013-05-30 18.45

i znowu ten Bas Tajpan żenada

Emi Gość
~Emi
park sielecki do generalnego remontu ! 2013-05-31 17.28

zwłaszcza w okolicach urzędu miasta i dalej w stronę sądu... WSTYD !! Chodniki do wymiany, ławki do wymiany, plac zabaw do wymiany !! Wszystko w rozsypce okupowane przez pijaczków śpiących gdzie popadnie. Straży Miejskiej nie uświadczysz ... w centrum miasta taki bajzel !! Mam gdzieś koncerty raz w roku skoro na co dzień taki syf !!

Tomasz Gość
~Tomasz
do Taty Marcina 2013-05-31 19.04

największym miastem Zagłębia jest Dąbrowa Górnicza, jest największym miastem w woj. śląskim, no i cóż się tak uczepiliście Bas Tajpana, chłopak daje radę, myślę, że powinniśmy wspierać artystów z najbliższej okolicy, pozdrawiam

Sosnowiczanin Gość
~Sosnowiczanin
Do Tomasza 2013-05-31 22.48

DG jest największym miastem bo ma najwięcej wsi pod sobą ; ) liczba ludności już nie jest taka imponująca ; p

Masta Gość
~Masta
Najgorsze dni sosnowca od kiedy pamiętam. 2013-06-03 17.02

To co w tytule...

Będzinianin Gość
~Będzinianin
Dni Będzina 2013. 2013-06-03 17.05

WPADAJCIE WSZYSCY DO BĘDZINA .!
NAJLEPSZEGO TEGO ROKU DNI JAKIEGOKOLWIEK MIASTA :D>

14 czerwca (piątek):

Puchar Europy Strong Man. Początek rywalizacji o godzinie 17.

15 czerwca (sobota):

17.00 - Jula
19.00 - Urszula
20.30 - Agnieszka Chylińska

16 czerwca (niedziela):

17.00 - The Fireball Rock'n'Roll Show
19.00 - Loka
20.30 - Ryszard Rynkowski

Dni Będzina 2013 zakończą się według planu o godzinie 22.

Łukasz Gość
~Łukasz
do :Dni Będzina 2013 2013-06-03 18.56

Ciekawe czy też tak będzię jak było na dniach Dąbrowy w niedziele.
Niby nikt nie słucha disco polo, a jak przyszło co do czego to nawet nie było gdzie stanąć, nikt chyba nie da rady pobić Boys :P:P

dr med. psychiatra Gość
~dr med. psychiatra
PEDAŁY i PEDALICE aberracja jest uleczalna ! 2013-06-03 22.13

.

x2 Gość
~x2
godziny 2013-06-03 23.26

Czy naprawdę tak trudno podać dokładne godziny, w których będą grali poszczególni artyści?! Na dniach Dąbrowy jakoś to nie był problem, a tu co? "16:00 - 22:00" - co za bzdura... już widzę jak wszyscy siedzą tyle godzin żeby utrafić na "swój zespół".. żenada.

Przemek Gość
~Przemek
Dupa 2013-06-05 07.54

Czemu to zawsze my mamy takie ch*jowe zespoły jedynie bas tajpan jest dobry z nich wszystkich.

ddd Gość
~ddd
A moze cos Panie Górski dla maluszków z naszego Miasta ??? 2013-06-06 14.52

popieram

magda Gość
~magda
a co ma Kaziu do tego 2013-06-06 20.54

Zwolnic tych bałwanów z Wydziału Kultury i Sztuki lub Promocji Miasta, bo to na pewno oni załatwili. Zero pomysłów. Byłma w D. Górniczej, a tam tłumy na Skanerze, Milano, Boysach. Da się? Da się! Super zabawa była i nawet beznadziejna pogoda nie przeszkodzila!

DOŚ,,,,,,,,, Gość
~DOŚ,,,,,,,,,
MASAKRA 2013-06-06 21.34

jedne wielkie nie porozumienie wstyd żeby nas niestać na lepszych artystów ,z katowic jak przyjeżdżaja śmieja sie że mamy tak małe centrum że plaza jest wieksza żeby ją przejsc a wszysko chodzi o kase jakby sponsorzy pomysleli to by nas lepiej mogli zaprezentowac !!!!!!! A dla dzieci ten placyk jest dobijający jutro nawet braknie miejsca dla połowy na zabawy zamiast powiekszyć ten plac zabaw udoskonalic to zrobili ogrodzony parczek dla psów o oooojjj

Axill Gość
~Axill
bas 2013-06-06 21.38

pewnie będzie bas i bob one

pawel Gość
~pawel
nie podoba się 2013-06-07 16.57

ludzie jak wam sie nie podoba nikt nie zmusza.
jesli lubicie tandete w stylu dico polo to w DG jest to rok w rok.
daleko nie macie.

pp Gość
~pp
mela strzał w 10 2013-06-07 17.08

mela koteluk jest suuuuperrr:D bd napewno:D

Precz z komuną Gość
~Precz z komuną
Gorski to stara czerwona świnia 2013-06-07 17.13

Gorski to stara czerwona świnia przy korycie od lat

123 Gość
~123
Nie marudzić! 2013-06-07 19.35

O żesz matko a kogoś byś chciał Rolling Stones'ów?!
Przecież Zakopower, Kapela ze Wsi Warszawa, Cool Kid of Death, Fear Wether Friends czy Mela Koteluk to absolutna czołówka.

Dni Będzina żeczywiście zajebiste Rynkowski, Urszula i Jula...chyba jednak nie wpadnę

katrin Gość
~katrin
nie narzekajcie na sosnowiec! 2013-06-07 23.16

ludzie jak wy narzekacie na gospodarza Sosnowca to zapraszam do mysłowic................tu to sie dopiero dzieje! :DDD takie dni myslowic jak nigdzie hehe :)))

Herkules Gość
~Herkules
no niee...znowu nudy 2013-06-08 14.51

Dni Sosnowca nie powiem do czego, nudy nudyy nudyy jedynie Zakopower spoko ale poza tym nudy, kiedyś były jakieś atrakcyjniejsze Dni Sosnowca a teraz z roku na rok co raz gorzej...

REcOiL Gość
~REcOiL
Przynajmniej pogoda dopisuje 2013-06-08 15.17

Nie narzekać, przynajmniej pogoda dopisała i jest miło.