*
Sylwester 2013 pod SPODKIEM Dodane 2013-12-31 08.20 , komentarzy 19

Sylwester 2013/2014 pod Spodkiem w Katowicach [program]

Znamy pierwsze informacje na temat Sylwestra 2013/2014 pod Spodkiem w Katowicach.

Sylwester pod Spodkiem w Katowicach

Sylwester pod Spodkiem w Katowicach

Autor: arch. MM, Michalina Bednarek

Sylwester 2013/2014 pod Spodkiem w Katowicach [Program]

Aktualizacja.

W końcu pojawiły się oficjalne informacje na temat Sylwestra 2013/2014, który odbędzie się pod Spodkiem w Katowicach. Tak jak wcześniej informowaliśmy wystąpią Bajm i Doda. Sylwestrowy skład wzmacniają: The Chance, Nicco, Eddy Wata, Off Kultura, Ego i Dawid Ignaczak. Imprezę sylwestrową poprowadzą Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 20.00. Sylwester w Katowicach będzie transmitowany przez TVP Katowice.

Na imprezę sylwestrową, która odbędzie się pod Spodkiem w Katowicach 31 grudnia 2013 roku urząd miasta przekazał 2 miliony złotych.

Jak co roku, informacje o gwiazdach, które pojawią się na scenie w sylwestrową noc, trzymane są jak najdłużej w tajemnicy. Jak zwykle jednak, gwiazdy same się chwalą swoimi występami, wyprzedzając tym samym organizatorów. Dzięki portalom społecznościowym wiemy np. że w Katowicach wystąpi Doda i Bajm.

- Doda ponownie spędzi Sylwestra na scenie! To Katowice powitają rok 2014 z Dodą i jej zespołem. Artystka da trzy 15-minutowe występy, pierwsze wejście o 22:30. Oprócz Dody pod katowickim Spodkiem zagra również zespół Bajm. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich fanów oraz mieszkańców Katowic! - czytamy na profilu artystki na facebooku.

Sylwester 2013/2014 w Katowicach: kluby, hotele, puby, restauracje.


W zeszłym roku pod Spodkiem zagrali: Golden Life, Varius Manx, Kasia Wilk, K.A.S.A, Golec uOrkiestra, Kamila, Marcin Kindla, zespół Niegrzeczni oraz DJ Shaun Baker z wokalistką Jessicą Jean.

X

Miejsce
w rankingu
Piotr Kalsztyn

gg: 2340661 tel: 510026901 email: piotr.kalsztyn@mmsilesia.pl wydawca online mmsilesia

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

QueenFan Gość
~QueenFan
Transmisja 2013-12-16 01.06

Będzie transmisja w TVP Info?

jato Gość
~jato
czy 2013-12-16 13.57

będzie transmisja w TV Silesia?

OBURZONY Gość
~OBURZONY
SKANDAL 2013-12-21 15.46

pierwszy razem chciałem wybrać się na ten najdroższy na Śląsku Sylwester (budżet w zderzeniu z liczba uczestników), lecz z powodu tego paździerza z Ciechanowa absolutnie NIE, to wstyd, żeby być w ogóle kojarzonym z lodziarą

K. Gość
~K.
yea.. 2013-12-27 16.30

Cóż, nie za powiada się jakoś ciekawie .. szkoda.

liba Gość
~liba
kicha 2013-12-27 16.43

ale czego wymagac od miasta jak zatrudnia takie badziewie jak doda

ppppo Gość
~ppppo
oooi 2013-12-28 17.33

Edy wata , Nicco myśle że ok a dode można opuścić i sie ulotnić spod spodka :)

Tylko NIE DODA ! Gość
~Tylko NIE DODA !
Anty DoDa 2013-12-29 02.31

Tylko nie Doda, to już niema innych ?. Porażka

aaa Gość
~aaa
bilet 2013-12-29 11.53

czy jest jakiś wstęp na tego sylwestra ?

Jasiek Gość
~Jasiek
sylwestra 2013-12-29 12.12

Gdzie mogę zaparkować samochód

Marlena Gość
~Marlena
super 2013-12-29 13.21

ŚWIETNIE!! ZE ZNAJOMYMI SIĘ TAM WYBIERAMY, NO I ŚWIETNIE, ZE BĘDZIE DODA <3
PS. Dlaczego w was tyle nienawiści, polaczki?

POLAK Gość
~POLAK
typolaczko kaczko 2013-12-29 18.18

ŚWIETNIE!! ZE ZNAJOMYMI SIĘ TAM WYBIERAMY, NO I ŚWIETNIE, ZE BĘDZIE DODA <3
PS. Dlaczego w was tyle nienawiści, polaczki?

a ty co zydówka jak doda polaczki sie nie podobajo to do izrael

optymista Gość
~optymista
optymista 2013-12-30 11.03

a czego tu wymagac miasto sie buduje a takie imprezy jak kraków czy gdynia są sponsorowane przez telewizje tvn,polsat to tam moga wystepowac gwiazdy pierwszego formatu co garza jednej z nich równowarzy sie z całym budrzetem katowic na sylwestra wiec cieszymy sie z tego co mamy moze po przebudowie rynku bedzie cos lepiej .:) pozdrawiam i dosiego roku.

ADIK Gość
~ADIK
SYLWEK 2013-12-30 17.46

a fajerwerki beda!?

R.N. Gość
~R.N.
Dla Wszystkich Mieszkańców Górnego Śląska oraz... 2013-12-31 14.26

Dla Wszystkich mieszkańców Górnego Śląska oraz Wszystkich którzy wspólnie z nami spędzą tą Sylwestrową NOC:

Na zbliżający się Nowy Rok, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wiary w lepsze jutro.

www.facebook.com/goldfinger2013

ggggg Gość
~ggggg
sxxx 2013-12-31 18.06

od ktorej bylo rok temu do ktorej bd teraz ??

mieszkaniec Gość
~mieszkaniec
ile to kosztowalo? 2014-01-01 12.13

Ciekaw jestem ile nas kosztowalla ta doda pod spodkiem.I KTO PERSONALNIE ODPOWIADA ZA to ze ja zaproszono.

imprezowiczki :) Gość
~imprezowiczki :)
MIAZGA! <3 2014-01-01 17.41

ogólnie impreza miazga! cudownie było i dzięki wszystkim co byli, nie znałyśmy prawie nikogo a poznałyśmy tyle ludzi ;d jezu cudowni jesteście! <3 MY CHCEMY WIĘCEJ! <3 :*

olek Gość
~olek
Doda zniechęciła 2014-01-01 20.03

Niestety z powodu niejakiej dody masę ludzi nie przyszło pod spodek, po prostu kobita odstraszyła normalnych ludzi. Szkoda wydanych pieniędzy. Ja tam byłem, ale kicha totalna z ta dodą. Nie popisały się kato.

bb Gość
~bb
sylwester 2014-01-02 12.32

było cudownie cudownie!!!!!!